Suruyeli adamı evire çevire dövdüm sizce kim haklı?

Sadece cuma günleri metrobüsü tercih ediyorum yine tıklım tıklımdı 15 16 yaşlarında bir kız kendi halinde takılıyordu kulaklığını takmış herşey güzel ta ki bitane ipneninn evladı kıza tip tip bakıncaya kadar lavuk o kadar derin manalı bakıyordu ki resmen kızın içine giricekti bide alttan alttan gülümseler falan tabi benim cinler tepeme geldi bu kıza iyice yaklaşmaya başladı tek gözüm sürekli ondaydı hatta kız bunun bakışlarını fark edince geriye doğru ilerlemeye başladı baktım buda kızın peşinden ilerliyor kolumla geçmesin diye engel oldum ne var der gibi hareket yapınca iyice şantar attı bende elimdeki laptop çantasını yere fırlatıp bunu evire çevire dövmeye başladım millet sadece izliyordu onlarda farkındaydı galiba kimse ayırmaya kalkmadı ta ki otobüs şöförü araya girene kadar kolumdan tutup dışarı fırlatmaya kaltı bunada bitane geçirdim sonra kapıları kitleyip polisi aradı bende inadına inmedim polisi beklemedim tutanak tuttular olayı güzelce iza edince tamam sen gidebilirsin diyerek suruyeli pezevengi polis otosuna alıp gittiler otobüs şöfürü hakkımda tazminat davası açıcakmış T. C nomu verip hiç birşey olmamış gibi yoluma devam ettim sizce kim haklı?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Anlattıklarına bakarsak tabi sen haklısın eğer olay böyleyse ki doğrudur diye düşünüyorum göz var bir kere bakarsın ama bunu uzatıp abartıp suyunu çıkarıp karşındakinede rahatsızlık verirsen sıkıntı olur o zaman

0|0
    0|0
  • Otobus şöförü

0|0
    0|0
Yükleniyor...