Az once minibuste tacize ugradim ve pisman ettim?

aksamustu minibusle eve donerken kalcamda el hissettim ama kalabalikti. ge paronaya yaptigimi dusundum. minibus sallandikca carpiyor sandim yanimdaki. donup bakmadim da. sonra baktim hayir parmaklari oynuyor. dondum yuzune baktim. yuzunde piskin bir gulumseme var karsiya bakiyor bana degil. suratindaki o pis tebessumle emin oldum. sonra lutfetti yuzume bakti, napiyosun dedim. pardon dedi..
yanlislikla olan seylerde pardon denir la. n it napiyosun dedim? minibus soforu minibusu durdurdu. acma kapiyi abi dedim. ac diyor tacizci inecek cunku. ulan it dedim suratina bakarken ben okadar eminsin ki susacagima guluyorsun icten ice. bu kapi acilmayacak karakolun onune gelene kadar eger biri inerse kapiyi actirirsa taciza canak tutuyor derim dedim. karakola az kalmisti zaten. baktim veledi zina agliyor abla ozur dilerim diyor. yemin ederim abla ozur dilerim diyor. bu arada geri cektiler onu yanima baskasi geldi.
sinirlerim bosaldigi icin oturdum ben agliyordum cunku. karakolun onune geldik kapi acildi ayaklari popona vura vura kacti.
bu korku ona yetti ama keske biraz daha dayanip aglamasaydim ve dedigimi yapabilseydim.
eve geldim dus aldim. zaten hayatim bok gibi. hepsine birden agladim. simdi uzandim. hem icim rahat hem mutsuzum.
hic sessiz kaldiniz mi boyle bir igrenclige?

1|0
13|35

En İyi Erkek Görüşü

• İyi yapmışınız. Görsem onu orada nefesini keserim ama bir denk gelmiyorki

1|0
    0|0
    • keske benimle o minibuste olsaydiniz. destek oldular ama kimse konusmadi benden baska. ben aglarken sizde onun agzina scardiniz ne guzel olurdu.

• cocugun yuzune baktigimda siritmasaydi iyi bisey yapmis gibi yine suphelenmez paronaya yapiyorum derdim. bir de zafer kazanmis gibi pis pis siritiyordu. okadar emin ki onume donup buna izin verecegime. allah belalarini versin. yarin biber gazi alicam.

• Al zaten dünya güzeli almaman hata zaten

En İyi Kız Görüşü

• Helal olsun hemcinsim. aynı şeyi bende yapardım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Bu cesareti göstermeniz cidden çok güzel. Ben bunu yaşayan bir arkadaşıma orjinal bir biber gazı almıştım, çünkü sizin yapabildiğinizi yapan biri o biber gazınıda adamın gözüne sıkabiliyor ki sıktı da. Sizede öyle bir şey tavsiye ederim. Zaten karakola gidene kadar yerinden kıpırdayamaz.
    Artık böyle şeyler insanlara olağan gelmeye başladı, en kötüsüde bu. Umarım tekrar başınıza gelmez böyle bir iğrençlik. Dikkat edin.

1|0
    0|0
  • Oha çüş deve :D O tacizciler kız erkek dinlemiyor lavuğun teki bana arkadan dayıyordu Otobüste sinirlendim otobüs kapısı açıldığı zaman dışarıya fırlattım çok abaza var. Dayansaydın verseydin polise keşke en iyisi bu.

1|0
    0|0
  • Helal olsun, tacize sesiz kalmak büyük saçmalık.
    Benim merak ettiğim otobüste bir tane bile erkek yok muydu?
    Burada öyle bir şey olsa o adamı otobüste linç ederiz kesin.

1|0
    0|0
  • Karakola goturmediginiz için bir tanesi daha pacayi kurtardı

1|0
    0|0
    • hikaye yazmissin diyenler var gorusleri okuyun? birkere burda bile bana inanmayan varken kacan tacizciyle polis ugrasir miydi?
      once biz birbirimize inanmaliyiz.

• Polisin işi bununla ilgilenmek.. karakol, buradaki ergenlerde benzemez.. karakol ciddi bir yerdir..

• İyi yapmışınız. Görsem sessiz kalmam.

1|0
    0|0
  • keşke polise verseydin ya. böyle kardeşim. ları olduğu sürece bu memleket adam olmaz arkadaş. hayır ne anlıyorsunuz onu da anlamıyorum kadın mı yok memlekette neyin sapkınlığı bu böyle.

1|0
    0|0
    • vallahi bir saniyede indi ve gozden kayboldu ordakiler engelleseydi ugrasirdim ama tek basima ancak bukadar yapabildim.

• neyse ya boşver hiç üzme kendini. geçmiş olsun.

• geçmiş olsun. dua ediyorum toplu taşıma araçlarında böyle bir olaya denk gelmek için. döve döve kanlar içinde bırakana kadar bayıltıp o şerefsizle beraber karakola teslim olurum heralde

1|0
    0|0
  • çok iyi yapmışın canı gönülden tebrik ediyorum

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kardeş. İyi yapmışsın tepkini koyman çok yerinde olmuş

1|0
    0|0
    • umarim bir ise yarar ve bidaha kimseye dokunmaz pislik.

• İşe yarar tabi. Daha önemlisi; olayı farkeden diğer insanların cesaretini örnek alması ve etrafına anlatacak olması

• Ahh ulan onu oracikta o topuklarini dotune sokamadi mi bir insan evladi?

1|0
    0|0
    • vallahi eve geldigimde bu geldi aklima. tamam destek oldular da hic birtaneside konusmadiya tek konusan bendim. olayi yasarken farketmedim. farketsem ne susuyorsunuz diye onlarada bagirirdim kesin.

• İnşallah bu davranışın diğer hem cinslerine cesaret ve örnek olur da sessiz kalmazlar

• umarim.

• Ablacım geçmiş olsun. Beter olsun öyle haysiyetsizler. İyi yapmışsın sen de. Sıkma canını, başka da ne varsa hayatında ters giden umarım düzelir bir an önce.

1|0
    0|0
    • cok tesekkur ederim ya ne guzel temennilerde bulunmussun allah razi olsun.

• Ne demek. Aslında böyle söyleyenlere sinir olurum ama: Eğer dertleşmek istersen, sorunlarını paylaşmak isersen dilediğinde yazabilirsin. Fazla girmesem de buraya.. Allaha emanet olun.

• birkerede benim basıma geldi kızın biri kalcasınanlı dayadı elime ilk yalnışlıkla oldu sandım elimi geri cektim baktım ben kactıkca o geliyor bende ses etmedim :))

1|0
    0|0
  • elleyince noluyosa yaw, sağlam bir döveydiniz

1|0
    0|0
  • o minübüste bir tane adam yokmuydu...

1|0
    0|0
    • bir suru vardi destekte oldular aslinda ama konusan kimse olmadi tek konusan bendim. ordayken olay olurken farketmedim ama eve geldigimde kimse konusmadi falan dedim kendi kendime.. orda farketseydim kesin osinirle onlarada bagirirdim ne susuyosunuz diye.

• yazık sinema izler gibi izlemişler

• İyi yapmışsın duyarlı olmak lazım

1|0
    0|0
  • sen yapacağını yapmışsın boşver

1|0
    0|0
  • Karakola girip sikayetini tamamlasaydin, buluyorlar boylelerini. .

1|0
    0|0
  • dövmek lazım

1|0
    0|0
  • Seni alnind

1|0
    0|0
    • Seni alnından öpüyorum kardeşim yazacaktım.
      O ara telefon geldi, böyle bir şey çıktı ortaya 😂😂

• ben sizi anladım:)

• ah bana denk gelmez ki bir güzel evire çevire dövsem şöyle

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun umarım tekrarlanmaz. Zor bir durum.

1|0
    0|0
  • Bence şikayetini yapacaktın. Böyle p! çlere asla acımayacaksın.

1|0
    0|0
    • hic acimadim ama kapiyida ben acmadim.

• Hiç denk gelmedi bana inanır mısın doğma büyüme istanbulluyum ama olsa bizim burda yapanı parçalara ayırırlar 😅

0|0
    0|0
    • dogma buyume istanbulluyum bu olayda İstanbul'da oldu. siz erkeksiniz belki oyuzden yasamamissinizdir. hep derdim bana yapilsa naparim diye sessiz kalamazmisim bunu gordum

• Yok yani hiç yapıldığını da görmedim
      Çok geçmiş olsun

• özeti varsa onu yolla ama iyi yapmışsın, eline sağlık

0|0
    0|0
  • Bazen hikaye yapıyosunuz gibi geliyo. bir kere bile denk gelmedim böyle bişeye gelsem dayanamazdım dağıtırdım ibneyi.

0|0
    0|0
  • bunu okuyamam valla kusura bakma ama eminim iyi yapmışsınıdr

0|0
    0|0
    • birşey sorabilirmiyim :D niye küfür ettinki ben sana hlal olsun demişim :D

• kendine edersin insanlara guvenirsen.

• :D kendimden başkasına güvenmem
      ilk cümleyle son cümle okudum yetti :D bende daha önce taciz edilmiş biri olarak taciz esnasını okumak istemedim :D

• Onu gercek olup olmamak gormek lazim cunku onun niyeti yoktur ve sende iftira attin.

0|0
    0|0
    • veya degerlı kız kardesını. bana ıkısı de uyar.

• Afferim sana erkek fatma eksik olmuş ama neyse inşallah akıllanır it.

0|0
    0|0
    • hic sanmam adam resmen siritiyordu ilk yuzune baktigimda kendiyle gurur duyuyor olmali. bu adamlar pisman olmaz.

• Enazından sana bidaha bulaşamıycağı kesin

• Hangi filmdi bu

0|0
    0|0
    • tacizci annene annene atlarken vol 1.

• Ben bayram da karsilastim buna benzer, adam bildigin kendinden buyuk evli kariya dayadi. Vursam adama bir tane vuramadim da, Ama ne adamda tik var ne de kandinda oylece gittiler.

1|0
    0|0
    • keske vursaydın.

• Insan hic mi cekilmez, kadin az yana kayayim bile demedi ki.

• Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 12

• İyi yapmış ağzına sağlık. böyle durumlar için yanında toplu iple bulundur. hissettiğin an yapıştır eline. görsün dünyanın kaç bucak olduğunu

1|0
    0|0
    • mantikli hic aklima gelmemisti cok tesekkurler😊

• Rica ederim geçmiş olsun tekrar ben bir kere batırdım eline neye uğradığını şaşırdı. ah tramvayın kapısı durakta açılmayacaktı ki ben sorardım ona daha 💉🔫

• Sessiz kalma. Aferin. Keşke gidip şikayet de etseydin. Böyle böyle öğrenecekler. Canlarını yakmak lazım.
    Aferin kızım sana!

1|0
    0|0
  • Çok çok iyi yapmışsın.. helall

1|0
    0|0
  • Vallahi helal olsun dedim kız çok iyi yapmışsın. Bunlara böylesi şart keşke karakola soyleyebilseydin

1|0
    0|0
  • kardeşim iyi yapmışsın helal sana bee canı gönülden tebrik ediyorum

1|0
    0|0
  • Cok iyi yapmissin☺ helal olsun

1|0
    0|0
  • tabiki hayır, keşke sonunda da bırakmayıp kaçırmasaydın pisliği

1|0
    0|0
  • Gayet iyi yapmışsın tebrik ediyorum

1|0
    0|0
  • Ee pişmanmı oldu yani? Serbest bıraktınız yarın bir gün başka kıza taciz edecek. Biri beni elleyecek bırak karakolu tekme tokat dalar hastanelik eder geçmiş olsun çiçeği yollar hastaneden çıkınca tekrar komalık ederim

0|0
    0|0
  • 3 gün önce başıma geldi aynı şey dolmuşta. sesimi bile çıkaramadım.

0|0
    0|0
    • neden?

• vallahi rezil oldugumu dusunmuyorum. biri gotumu elliyor benim rizam olmadan ve siritiyor belli ki hep yapmis ve susmuslar. simdi buna sovmek bagirmak beni neden rezil etsin ki? asil izin verseydim kendimden igrenirdim. birdahakine lutfen sessiz kalma.

• mesaj yaz bana

• sessiz kalmam, kalmadım da. ayakkabımla ağzını burnunu kırdım.

1|0
    0|0
  • Daha az once bunun sinirini yasadim metroda ayni senin anlattgin gibi bir durum oldu yanlislikla zannettim ilk bikac kez tekrarlayinca anladim usta olmuslar resmen anlastrmyrlar yuzune bakiyrm donduruyor kafasini sonra ileri gectim bu seferde tutunulan yerden belime elliyor. Okadar kalabalik gtcek yer yok kapiya yapistim resmen snra indi suratima pis pis bakti o an anladin ki gercekten bilincli yapmis safmiyim neyim sesimi de cikaramadim ustelik tesetturluyum

1|0
    0|0
Yükleniyor...