Sorulmuş 269374 tane b. ekaret sorusu varken yeniden ve yeniden sormaktan ne zaman vazgeçeceksiniz beyler, bayanlar?

Sorulmuş 269374 tane b. ekaret sorusu varken yeniden ve yeniden sormaktan ne zaman vazgeçeceksiniz beyler, bayanlar? Milletin bacak arasını sorgulamaktan bıkmadınız mı? Ya da ben bakir değilim ama b. akireyle evleneceğim diyen değişikleri görmekten gına gelmedi mi Sizede? Bu hala neyin mücadelesi 😒

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Suçluluk duygusu altında olanlarla, Beyni bacakarasına sıkışmış ve başka bir şey düşünmeyenlerin soruları.
    Bir başkasına klavyesi başından erkeklik/delikanlılık taslayan ve ben şöyle genişim ben böyle genişim diyenlerle, asla diyenlerin uçurum farkı yüzünden hiç bir zaman ortayı, medeni bakışı göremeyeceklerin soru ve görüşleri. Özellikle sorunun içine tuzaklanmış kelimeler ve asıl merak ettiğini masum sorular altında soranları da araya serpiştirirsek, sorunda abartı gibi görünen o sayıya ulaşırız..

Özgüvensizlik, hayaller, korkular..

Tek beceremedikleri ise Kendileri Olmak.
    Hata ise hata yapmışsın bu neyin savunması, yapmaya eğilimlisin bu neyin reklamı, yapmadıysan yapanlara düşmanlığın ne... Kendi gibi yaşamayı öğrenemeyen her zaman başkalarının fikriyle hareket eder. Bura olmasa başka yerde.. Klavyesinin üstünde, ekranının arkasına saklı o kadar kişiliksizler var ki...

Görmezden geliyorum.. O tip soru soran ya da görüşüne alakalı alakasız gördüklerimi direk engelliyorum -kii , her hangi bir sorumda maydanoz olmasın. Gizliler zaten soruma giremeyecekleri için, tavsiye ederim : Az da olsa daha temiz bir ekranım var sorular akışımda :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• abazalik ve merak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• zaten su zar muhabbetinden sıkıldım bende , sitede ya nasılım sorusu ya da kızlar tarafından sorulan kızlıgım bozuldu mu erkek arakdasımı nasıl öperim nasıl azdırırım gibi saçma sapan sorular ülke nereye gitti belli değil ama sağolsunlar ki dindar bir nesil yetiştirdiler :D

0|0
    0|0
  • beylere değilde bayanlara sormak lazım

0|0
    0|0
  • Zaten hep ayni sorular

0|0
    0|0
  • Ben bakir değilim ama bakireyle evleneceğim bakire değilse kızı gider babasına teslim ederim

0|0
    0|0
    • Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

• Neyse sadece terbiyesizlik olarak değerlendirebilirim. İnsanların yatağına, günahlarına girip böyle biriyle evlenmek umarım nasip olmaz. Allah razı gelmez inşallah. Siz temiz bir kızı hak etmiyorsunuz. İyi akşamlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...