Yakışıklı ise tatlı ve sempatik , değilse abaza?

Bu durum adil mi arkadaşlar? Kızların %98 i böyle yakısıklı olursa istediğini de birşey demiyorlar yani denenmiştir. Hemen civa gibi gevşiyorlar. Ama değilsen abaza salak vs şeylere maruz kalınıyor erkekler. Böyle iki yüzlü olunmamalı bence. Sapıklar , abaza terimleri kızların beğenmediği erkekler için ürettiği kelimelerdir bence. Yakısıklılara nedense birşey diyemiyorsunuz kızlar?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yakisikli abazalari da gördükk cinsinizden soguduk cok sukur. Umut vaadeden bir tek nüsha yok. Capkin ve kizlara salca olan erkekler nefretim. Yakisikliymiste tatliymişta çokta umrumdaydi ortalik malı olmuş adami ben napiyim !

0|0
    0|0
    • ben öyle sanmıyorum az iki ağız yapsa bu dedıklerını yutturur mesela

• Dediğin yasamadigim bisey değil. İtici buluyorum. Ve uzak duruyorum o iyi ağız yapanlardan. Karşi koyabiliyorum yani.
      Birtanesi benden dogru bir arkadasima yatay geçiş yapti mesela ve bu hareketiyle uzak durmakta yanilmadigimi ispat etmis oldu. O kizi ele geçirdi, üzdü. Kız hoşlaniyor diye ses edemedim belki mutlu olurlar dedim. Ama karaktersizin onde gideni cikti baska uzdugu bir kız daha çikti hala akli onda olan falan.. verilmis sadakam varmiş öngörüme sağlik.
      Samimi bir durum yaşamiş olsaydim bugune kadar zaten o kisi dogru insan olurdu ve otomatikman evlenirdim.

• Bütün erkekleri çok seviyorum

0|0
    0|0
    • buda değişik :D nasıl flört hayatın peki?

• eeee sonra da o beğenmediği abazalara kalıyorlar. tilkinin dönüp dolaşıcağı yer belli sonra o abazlarla evlenecekler merak etme

0|0
    0|0
    • kesinliklee cok dogru ben evli ama yanında yakısıklı olan bir erkek göremedimm..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...