Türkiyede gerçekten adaletin olduğunu düşünüyor musunuz?

Türkiyede gerçekten adaletin olduğunu düşünüyor musunuz?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir yerde yok ki.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet. Eşim beni dövdü üstelik bıcak cekti zor kurtuldum ve darp raporumun olduğu halde davaya takipsizlik karari cikti hemde neden biliyomusunuz? Kamera görüntüsü veya sahit yokmus inanmalari icin illa ölmem mi lazim ne uzaklastirma verdiler ne koruma katledilecegim günü bekliyorum!

1|0
    0|0
    • Türkiyede gercekten adalet cok güzel hatta böyle adaletli baska ülke yok (yersen)

• Bence sen bir sureliğine yurtdışna çık orda yeni hayatını yaşa, türkiyede adalet yok ama heryer boyle maalesef. Git dememei sebebi karşı tarafın durumu kabullenene kadar. Boyle insanları nasıl buluyorsunuz evleniyorsunuz anlamıyorum gerçekten, biz sevdiğimiz kadını kendisi aldattıgı halde sessizce terk ederken, siz boylelerini buluyorsunuz. Sana tek önerim yeni bir hyata başlaman yurtdışında, ne iş yapacağını dert ediyorsan kadınlar için uygun olabilecek mesleğe yönel rahatlıkla bulursun. Selamlar.

• @aliatabak121212 uzaktan bakip ne guzel yorumlar yapiyosunuz maddi durumum yurt disi icin elverisli degil arti yabanci dilde bilmiyorum yurtdisinda da her hangi bir akrabam yok bende bastan farketseydim evlenmezdim sadece ben degil kimse boyle insanlarla evlensin istemez evlilikten önce hersey iyiyken tanidigini zannederken evlendikten sonra ikinci yuzunu gorursun ben istermiydim sanki bunlari yasamayi ozellikle gidip secmisim gibi konusuyosun

Erkekler Ne Diyor 3

• sanmıyorum

0|0
    0|0
  • aslında hiçbiryerde adalet yoktur şu mantıkla bakacak olursak adaletinde adaleti vardır. ne demek istiyorum şunu demek istedim. azerbaycanda yaşamış olsaydın türkiyeye can kurban derdin

0|0
    0|0
  • Türkiye mı dunyada adalet tanrı tarafından saglanamıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• adalet falan yok

0|0
    0|0
  • Hayır adalet falan yok bu ülkede

0|0
    0|0