Bu soruna nasıl çare bulunur Annemin buna hakkı var mı sizce?

Biz Şanlı urfanın bir ilçesinde yaşıyan aileyiz burada kimsemiz yok Tüm aile ve akrabalarımız izmirde ve oraya yerleşmek istiyoruz ama babam tabi olduğu şeyh'in sözünden çıkmıyor o sebepten oraya yerleşmeye karşı Annem ise oraya gidelim kardeşlerim orada diyor hakkımı helal etmem diyor. Benim önümde sınav var burada çalışma bile gerçekleştiremiyor canım sıkılıyor abim geçici işte çalışıyor adam akıllı iş bile bulunmaz. Şimdi ne yapalım burada kalsak çok canım sıkılır :/ babamda gitmek istemiyor annemde can sıkıntısı yaşıyor birde evimizin altında bulunana kötü büyü muskaları yüzünden ailemizde huzur yok :/ ? Trol diyecek olan yazmasın lütfen

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence annen abin sen izmire geri dönün babanda arkanızdan gelecektir burda yasayamuyoruz istemiyoruz deyin önüne gelen hacı hoca kesiliyor zaten sinir oluyorum böylelerine

0|0
    0|0
    • Önüne gelen değil onun türkiyenin bir çok yerinden ziyarete gelenleri var ben bile bir şey diyemem ona saygı duyarım. Ya annem gelmez babam gelmese :/ ben ve abimde tek diye düşünüyorum ama nereye kadar.

• Zaten aile fertlerinin durumunu gözetmemek doğru değil :/ bilemiyorum yinede bir şey diyemiyorum işin ucunda imanı elde tutamama var İzmir sıkıntılı biryer açık dolaşanlar vs.

• Insanin ne girdiğine bakmayacaksin o Allah la kul arasında yaptığı ibadette seni ilgilendirmez sen kendinden sorumlusun müslüman olarak sadece uyarıda bulunursun işte dinimizin gereği bu dersin neden kapanmasi gerektiğini neden ibadet etmesi gerektiğini anlatırsin ilerisini seni aşar sen görevini yapmış olursun kul ile yaratan arasındadır hiç birimizide ilgilendirmez

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...