Sizce bende ceza falan alır mıyım?

Eski sevgilim beni çok kez dövdü, yine ayrıyız ama döverken elinden kaçtım gittim. kaçabildiğim kadar kaçtım. şimdi hesaplaşcakmış benimle borcum varmış ona dövecekmiş beni. ben bununla o kadar çok şey yaşadım ki aklınıza gelen herşeyi cinsellige kadar. beni bu döverse eğer bidaha, polise gitsem resimlerim var onda onları gösterirse bende ceza alır mıyım? veya ötse öyle yaptık böyle yaptık diye? ve ben şikayete gitsem en az ne kadar yatar zaten 5 yıl vukaatı var poliste..

Güncellemeler:
5 yıl infaz arkadaşlar 5 yıl içinde kavga ederse hapise sokucaklar. ve beni dövmeye gelecekmiş bende polise gitsem benim fotoğraflarım var onda onları gösterdiği an bende ceza alır mıyım?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• sana bişey diyimmi sevgilin insan değilmiş hiç merak etme hiç bişey yapamaz senin çıplak resimlerini bile gösterse kandini yakmaktan baka bişey olmaz taciz ve şantajda eklenir listeye sen rahat ol..

1|0
    0|0
    • gerçekten mi? çünkü cidden artık dayanamıyorum herkes neden polise gitmiyosun diyor

• içeri soktuğum için

• adam sana resmen tecavüz etmiş dövüş şantaj yapmış bunda pişmanlık nerde çoktan haketmiş

En İyi Kız Görüşü

• Sen niye ceza alasın. Seni tehdit ettiğine dair de şikayette bulun. Sürekli şiddet gördüğünü de anlat.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kızım nerden buluyosunuz böyle sıkıntılı tipleri sorunlu musunuz nedir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...