Eşiniz doğacak çocuğunuza, vefat etmiş eski eşinin ismini koymak isterse tepikiniz ne olur?

Eşiniz doğacak çocuğunuza, vefat etmiş eski eşinin ismini koymak isterse tepikiniz ne olur?

Sadece merak ettim.
...

1|0
30|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 30

• yani eşi vefat etmiş acısı var tabii ki. anısına birşey yapmak istemiş olabilir ama kızıma baktıkça eski eşini hatırlamasına izin vermem... eşinin adına bir hayır işi yaparız o şekilde anarız ama evladımı kullanamaz bu şekilde.

0|0
    0|0
  • O doğurmayı kabul ederse olabilir. Aksi halde olamaz.

0|0
    0|0
  • Kabul etmem.

0|0
    0|0
  • Koyabilir yani karışmam buna bem olsam bende koyarım zor bisey anlayisli olmak gerek hatta bazen onu ben kotururum mezarına falan

0|0
    0|0
  • Olabilir, sakıncası yok.

0|0
    0|0
  • Tabi ki ruhum incinirdi, kendimi kötü hissederdim. Sadece eski eşe odaklı olduğu ve benim fikrimi almadığı için sitem ederdim içten içe. Onun bu fikrini çürütecek alternatif bir öneri bulamazsam elim mahkum kabul ederdim. Ama gayet yerinde, eski eşin isminin anlamından ve söyleminden daha güzel ve esimin de, kabul edeceği bir isim bulup olayı tatlıya bağlardım.

0|0
    0|0
  • hayır olmaz

0|0
    0|0
  • Koyabilir sonuçta vefat etmiş ve onu anmak isteyebilir

0|0
    0|0
  • Öyle biriyle evlensem tabiki hala izlenir olduğunu bilirim. saygıda duyarım. ama okadar da değil

0|0
    0|0
  • Unutamamış demekki derim. Kaldırabilceğim bişey değil. İçinde hala yasını tutuyosa benle işi ne

0|0
    0|0
  • Kabul etmezdim.

0|0
    0|0
  • ayrılırım demek ki hala izi var

0|0
    0|0
  • Ağır gelir bu soru bana. Ne cevap vereceğimi bilemem.

0|0
    0|0
  • Kabul edemem bana saygisizlik o zaman benimle evlenmicekti... yarabandi durumu bu resmen

0|0
    0|0
  • Olamaz öyle bişey

0|0
    0|0
  • Eski eşini seviyor diye düşünürüm. Kafamda kırk senaryo yazarım. Boğarım düşüncelerimle onu.

0|0
    0|0
  • İzin veremem.

0|0
    0|0
  • Olmaz, koydurmam.

0|0
    0|0
  • Hayır izin vermem.

0|0
    0|0
  • Asla. Ne o, her kizima seslendigimde eski esini hatirlicak

0|0
    0|0
  • Kabul etmem başka isim mi kalmamış?

0|0
    0|0
  • Kabul etmem

0|0
    0|0
  • Adama bağlı

0|0
    0|0
  • Ayıp etmiş olur, kabul etmem

0|0
    0|0
  • evi arabayı üstüme yaptırıp boşardım

0|0
    0|0
  • Eski eşinin onun için değerli olduğunu düşünürdüm. Sanırım ölen birini kıskanırdım da

0|0
    0|0
  • İzin vermem

0|0
    0|0
  • Çocuk karnimdaysa bunu duyduğu an pıt diye düşer 😂

0|0
    0|0
  • Ölünün arkasından konuşulmaz derler ama bu fazla ileri gitmiş olur asla izin vermem

0|0
    0|0
  • Öyle bir fikri aklından dahi geçiremez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...