Bunlara ne yapmalı?

Benim annem teyzem ve tanıdığım tüm akrabalarım neredeyse kapalı. Niyetim kapalıları kötülemek değil övmektir. Ama bir de bu görevi, emri yerine getirdiğini düşünen mahluklar var. Mahluk diyorum çünkü bu türban öyle birşey ki ya giyersin edebini takınırsın ya da giymezsin. Başını kapatıp diğer yerlerini açan yaratıklar var. Burda mesele başı kapamak değil ki sadece. Ne yani başı kapayıp diğer yerleri açmaya hak mı kazanıyoruz? ya da baş götten göğüsten daha mı kutsal daha mı namusla alakalı bir uzvumuz? Gel de anlat bunu o pisliklere... İşte o mahluklara, pisliklere örnek. Bu türler en beter şeyleri hak eden cinslerdir.
Bunlara ne yapmalı?!?
Ağır konuşmamın nedeni giydikleri şeyin sorumluluğunun farkında olmamaları. Yoksa açsınlar başlarını herşeyi yapmakta özgürler (!) Başına Allahın emrettiği şeyi taktıktan sonra özgürlük kalmaz böyle şeylerde. Temsil ediyorlar dışarda kapalıları malesef çünkü.

Bu nedir ya. Midem bulanıyor yukardaki resmi görünce. İğrençliği aşmış artık.

İşte bir namussuz da burda. Evde yapsana be pislik. Türbanlının adını niye kirletiyorsun.
Bunlara ne yapılması gerektiğini biliyorum. Böyleleri saygıyı hak etmeyen tiplerdir. Pislik yuvası, Allah'a saygı göstermezken biz mi ona saygı duyalım. Böyle kadınlara saygı yok!
Bunlar da yeni nesil (!) yukardaki ablaları onların gözünde inanılmaz güzeldir onları örnek alırlar genelde.

Bunu alcaksın...

Bir pislik daha...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Midem bulandı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan değil bro onlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah ıslah etsin bunları ne diyeyim

0|1
    0|0
  • bunlar tesetturun adini kirleten insanlar kapali denmez buna

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Böyle olanlar var herkesi bir tutmak olmaz bunlar yüzünden adları çıkıyor doğru düzgün namusluların ne diyim bunlarda türedi kapalmakla olmuyor bu işler

0|1
    0|0
  • 3 kız arkadaşın resmi ve dondurma yiyen kızın resmini koymaman gerekirdi onlar ayıp birşey yapmıyorlar. Ama diğerlerinde haklısın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...