Bir şeyi nasıl boşverirsiniz?

hayattan soğudum ya insanlardan tiksinmeye başladım her şeyi kafama takıyorum
siz de öyle misiniz

1|1
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanları ve hayatı ciddiye almamayı öğrendim başıma bunca üzücü olay geldikten sonra. Siz de böyle olmaya çalışın. Takmadıkça daha iyi hissediyorsunuz.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir şeyi boşvermek için aslında onun ne kadar da küçük ve önemsiz olduğunu anlaman gerek. taktığın insanlar mı? Allah aşkına bir bak çevrene o taktıkların için ne kadar da değmez olduklarını göreceksin.😉

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• önceden çok kafama takardım şimdi hiçbişeyi takmıyorum valla. buradaki çoğu insan yalnız ve kafasına çoğu şeyi takan sinirli tipler. takmamayı öğrenirsen sinir bile geçiyor

2|0
    0|0
  • bir erkek bul bence tüm sıkıntın gececek hem yaş ilerledikçe kaaya çok takmamayı hayat öğretecek sana bence bekle sadecee

1|0
    0|0
  • En iyi yaptığım şeydi bu. Şu an yapamıyorum ama. İçinden gelmesi gerek. Belirli bir yöntemi yok bu işin.

1|0
    0|0
  • öyleydim şimdi takmıyorum

2|0
    0|0
  • Herşeyden önce kendine değer ver

2|0
    0|0
  • rahvan gider

1|0
    0|0
  • Aşık alacaksın yakın zamanda bence 😊. alakasız görüş değildir.

1|0
    0|0
  • Umursamam

1|0
    0|0
  • sektir et

1|0
    0|0
  • Nickinden gibi yap

1|0
    0|0
  • eleman yaşın kaç daha?

o kadar boşta kalırsan olacağı bu git işmiş bul bir uğraşa gir..

1|0
    0|0
  • Selam

0|0
    0|0
  • Siqlemeyereq

1|0
    0|0
  • boşwer

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tamda kendisi... Malesef bu dönemlerde biraz problemli hayat. Herşeyi yaşadığımızdan kaynaklı bir yetememezlik söz konusu. Boşverilmiyor neysen o şekilde devam edyor. Belki yeni dostluklar la aşabilirsin.

1|0
    0|0
  • işlerine yoğunlaşarak kendine bir defter tut ve hissettiklerini yaz güçlü dur yeri geldiğinde insanlara haddini bildirmelisin kendine güven bende böyleydim ve sonra düşündüm ki ben değişmedikçe kimse değişmeyecek ve kimseyi takmamaya karar verdim bak senden bir tane daha yok ve bu yüzden çok değerlisin bu filimin başrol oyuncusu sensin bun unutma hedeflerine yoğunlaş

2|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum sana insanlar iğrenç nefret verici 😱😲

1|0
    0|0
  • Yapı gereği olur o gamsız biri değilsen boşveremezsin..

1|0
    0|0
  • Bn de öyleyim 😐

1|0
    0|0
Yükleniyor...