Erkekler, Sizin için hangisi önemli?

bir kızın yüzü güzel fiziği iyi olmasımı yeter yoksa çok olmasa da güel biraz kilolu ama elinden her iş gelen hamarat evi çekip çevirebilecek bir kız mı daha ön plandadır

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Sütten ağzı yanan misali, sadakat diyorum 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İkincisi ilgimi çekmez, yemeğimi falan kendim yapabiliyorum ben, kendime hizmetçi değil, sevgili ararım şahsen.

0|0
    0|0
  • 2. olan tabiki

1|0
    0|0
  • gonuller 1 olsun... gerisi onemli degil... cirkinde olabilir. yemekte yapamaya bilir... ama kafalar gonuller hersey 1 olsun

1|0
    0|0
  • evli birisi olarak cevaplıyorum hamarat olsun :)

1|0
    0|0
  • Herşeyden önce temiz kalpli olacak yoksa dunya guzeli olsa gozum gormez

1|0
    0|0
  • Kilo burda etken faktör. Kilolu kadın çekilmez. Mutlu edilmez hiçbir şekilde. Kendi vücuduna değer vermeyen bir kadın başka hiçbir şeye değer vermez. Hamaratlık da kusur örtme, köprüyü geçene kadar. Yarın bir gün çıkar acısı..

0|0
    0|0
  • fiziki güzellik geçici önemli olan ruhu güzel olsun genç yaşlarda nasıl mutlu ve huzurlu isek ileriki yaşlarda da ayını şekilde mutlu huzurlu olalım yoksa taş gibi hatunmuş çok güzelmiş geçici bunlar

0|0
    0|0
  • fiziği on numara olsun çok güzel olsun ama öyle herkesle çıkmış biri olsun afedersin ortalığın şeyi gibi geziyosa o kız dünyalar güzelide olsa şeyimde olmaz!

0|0
    0|0
  • kilolu derken

0|0
    0|0
  • fizik onemlı

0|0
    0|0
  • Hoş ahlaklı olunca zaten güzel görünür o ifade yüzünde belirir

0|0
    0|0
  • Güzel fizikli kız evi çekip çevirecek kişileri tutarım ;)

0|0
    0|0
  • bir kızın yüzü güzel fiziği iyi olmasımı yeter gerisini ben hallederim

0|0
    0|0
  • karışık

0|0
    0|0
  • Güzel ve anlasabikecek biri olsun.
    Yemek temizlik parayla da yaptırılır...
    Huzur parayla alınmaz.

0|0