Kendin hakkında ilginç bir bilgi paylaşır mısın biz kscanlara?

Herkes kendi hakkında bilinmeyen ilginç enteresan veya komik bir özelliğini huyunu veya her hangi bir bilgiyi paylaşabilir mi :)

Ben paylaşıyorum o halde :)
Kendin hakkında ilginç bir bilgi paylaşır mısın biz kscanlara ?
Benim kullaklarım çok iyi duyar çok kısık sesle konuşulsa bile tek tek anlarım etrafımda ama ses etmem:) :)

#YASEMin

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç aşık olmadım, duygularım yok, hayatım boyunca büyük hatalar yapmadım, pişmanlığım yok, merhamet duygum yok, kimseye sevgi duymam, her şey benim için çıkar ilişkisidir, önümde birini boğazlasalar ayırmam, bana zarar veren her yolu önceden tespit eder, kendimi kurtarırım. Bence ilginç bilgiler.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• O da bir şey mi ben karşımdaki konuşmasa da onu duyarım :P

1|0
    0|0
  • Ben hava kuuvvetlerinde pilotum herkes çok cesur oldugumu zannediyor ama ben her gökyüzüne çıktıgımda çok korkarım çünkü ailemi bir daha görememekden ani bir G basıncı yüzünden ölmekden benden beklenen şeyleri boşa çıkarmakdan aslında bir korkak sayılırım

1|0
    0|0
  • paylaşamam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İnsanda yok ise 'Edep' neylesin medrese, mektep! Okusa Alim olsa yine merkep, yine merkep

1|0
    0|0
  • insan sarrafıyım diyebilirim karşımdaki insanları hiç tanımadığım
    insanların nasıl biri olduğunu anlayabiliyorum..

1|1
    0|0
  • Bende kulaklarım radar gibi :)
    Ben hapşururken sol ayağımı kaldırıyorum kendiliğinden oluyor gibi alışkanlık

1|0
    0|0
  • Uyurken de konuşulanları duyarım. Rüyadayken rüyada olduğumu fark ederim kafama göre rüya yaşarım. Diş ipini dişime takıp ders çalışmayı severim. Tek lafıyla kimin ne pok olduğunu anlayabilirim gibi gibi

1|0
    0|0
    • vayy baya enteresansın ağzım açık kaldı uyurken insanları duyman ilginç

• Lisede uyurken dersi de dinlerdim. hoca aklınca g*t etmek için kaldırıp soru sorardı, cevaplardım şaşırırdı :D

• Moralim bozukken Serdar Ortaç' ın şarkılarını dinliyorum düzeliyor 😂

1|0
    0|0
  • tanıştığım tüm erkeklerin annesinin adını öğrenme huyum var neden bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bazen geleceği rüyamda görüyorum. İnsanların fotoğraflarından kişiliklerini çözebiliyorum. Hislerim inanılmaz kuvvetli

1|0
    0|0
Yükleniyor...