Danimarka'lı kızın Türkiye yorumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Atatürk'ü ve yemeklerimizi güzel anlatmış , ama sanırım damacanaya tecavüz eden bir ülkeden bahsettiğini bilmiyor , siz ne düşünüyorsunuz?

1|2
8|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kız inanılmaz tatlı birsey , bazı Türklerden daha iyi tanıyor Türkiyeyi ve daha çok seviyor ATATÜRKÜ

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Damacana mevzunun benzeri hemen her ülkede olduğundan muhtemelen konuya dahil etmemiş. Kızımın çok hoş ve güzel tanıtmış. Danimarkaya kanımızı ısındıracak ölçüde. Bizim Turizm Bakanlığının hazırladığı tanıtım filmlerinden daha etkili olduğunu düşünüyorum. bizimkiler hazırlatsadı R. T. E de olurdu :D

1|2
    0|0
  • Mumyaya tecavüz eden ülkeyi mi anlatsın?

2|0
    0|0
  • :) bu kız gelsin Türkiyeye tatilini yapsın evimi açarım ona beş kuruşta para almam :) çok tatlıymış sevdim bu kızı :)

1|0
    0|0
  • Helal be kanka bu kızn elini öpmek lazım ama seri konuşyor

1|0
    0|0
  • hahah damacanaya :) gülü seven damacasına katlanır nur :)

1|0
    0|0
  • Araştırmayı seven güzel bir dostumuza benziyor.. Damacanaya tecavüz edenler bugünki hükumetin artıklarıdır. Öyle mal işlerle anca onlar uğraşır. Güzel bir video olmuş ben şahsen beğendim

1|0
    0|0
  • Bizimkiler damacanaya tecavuz etmişte onlar geri mi kalmıs allaskına asd onlarda da mumyaya etmişler :D Neyse yabancı insanlar tarafından iyi anlatılmak guzel bisey

1|0
    0|0
  • Kız hem zeki hem tatlı
    Türkiye'de tatil yapasım geldi :)
    Türkiyeyi sevmeyenleri yollasak da böyle sevimli insanlar gelse olmaz mı :D

1|0
    0|0
  • Danimarka savastan kacan sivillere DUVAR örüyor, Türkiye, o Diktatör dedikleri Cumhurbaskanimiz Recep Tayyip Erdogan 3 Milyon insana kucak acti, farkimiz bu...

1|1
    0|0
  • Zaten gelişmiş toplumlar Atatürk'e derin saygı duyuyor. Mesela Japonlar. Norveç'te de Atatürk gibi düşün diye bir atasozunun olduğu söylenir.

1|0
    0|0
  • mumyadan iyidir genede

1|1
    0|0
  • izlemiştim bunu daha önce
    görüşleri için teşekkür ederiz kendisine ama tarlabaşına gitmemiş sanırım istiklalde takılmış
    ayrıca damacana bir şey mi en son rulmana tecavüz edildi

1|0
    0|0
  • Avrupa Amerika Afrika veya uzakdoğu..
    Bizlerden çok daha medeni olduğunu mu düşünüyorsun?
    Nedir bu aşağılık duygusu?
    Damacanaya laf söylerken tüm ülkenin damacanaya tecavüz ettiğini düşünmüyorsundur. Değil mi?
    Kişi bazlı genellemeleri oldum olası sevmem.. Eğer öyle örnek verecekse mumya ya tecavüz edeni de konuşmak gerekir.
    Türkiye Cumhuriyeti Devleti güzel bir ülkedir, yine olsa yine Türkiye'de yaşamak isterim..
    Saygılarımla..

0|0
    0|0
  • Damacana değil sadece eskort dolandırıcı kızlar da var bu ülkede seansı şu kadar saati bu kadar ne kadar pislik varsa bu ulkede

1|0
    0|0
  • çok şekey...

1|0
    0|0
  • teorik olarak birkaç bilgisi var da pratikte hiçbir şey görmemiş. mavi bayraklı dediği yerlerin bazıları pislikten geçilmiyor, kadınlar müthiş derecede eziliyor, yazının bulunuşunun türklerle alakası yok. damacana ve mumyayı karşılaştıranlar olmuş. psikolojik rahatsızlık ve aşırı yokluk aynı şey değil ayrıca öyle bir durumdayız ki artık eşekle ilişkiye girmek dalga konusu oldu sapıklık kıyaslaması yapmaya gerek bile yok.

1|0
    0|0
  • Cok abartiyoruz avrupada daha fazla suc isleniyor emin ol..

1|2
    0|0
  • Öyle insanlar düşünün ki ne dediğini ne yaptığını bilmiyor. Kafasının içine sokulan bir şeye inanıp sürekli tekrar ediyor. Neyse ki dünyada gerçekleri görebilen insanlar da var.

1|0
    0|0
  • Ne kadar hizli konusuyo zor yetistim okumakta :) ulkemiz cok guzelde degerini bilene tabi..

1|0
    0|0
  • su içerken denk gelmesi iyi olmadı :)

1|0
    0|0
  • Kız güzel sempatik olmasa izler miydik? Hayır.

1|0
    0|0
  • Kız güzel o yüzden erasmus şeçimimde danimarka önceliğim olacak :)

1|0
    0|0
  • ona bakarsan kendi ülkelerinde glory hole yapıyorlar

1|0
    0|0
  • danimarkalı o'nun yorumlamasını isteyen kim

0|1
    0|0
  • O zaman ona Abd yi mumyaya tecavuz eden ulkeyi sorun

0|0
    0|0
  • Ya Kız Çok TAtlı :) <3

0|0
    0|0
  • oda belki tecavüz edilmek istiyor :)

0|0
    0|0
  • Tatlış bişi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ülkeyi bu kadar yermeye gerek yok bu tarz şeyler her ülkede oluyor. Mesela geçenlerde 2bin 500 yıllık mumya ya abd li bir bekçi tecavüz etmişti o zaman millet abd yi boşuna övüyo sonucu çıkar burdan. Demem o ki bu tarz şey kişileri bağlar toplumu değil

1|2
    0|0
  • Gelsin yaşasın burda 2 ay dayanırsa ödül vericem ona

1|0
    0|0
  • Çok değişik bir ulkedeyiz ☺

1|0
    0|0
  • Bizde her türlü pisliğin döndüğü Las Vegasa tutkunuz, ne yapalım

1|0
    0|0
  • Gözünü açmalıyız

1|0
    0|0
  • az bilinen efsane yalanlar gibi olmuş.

0|0
    0|0
  • Videodaki çeviri hataları o kadar çok ki Türkçe'yi unuttum

0|0
    0|0
Yükleniyor...