Farklılıkların yüzünden dışlanıyor musun?

Ailen, arkadaşların ya da herhangi bir sosyal ortamda, farklı olman yüzünden dışlandığın oluyormu?
Bu farklılık senin nasıl göründüğün, nasıl giyindiğin, inancın, cinsel yönelimin, karakterin vb. herşey olabilir. Dışlanıyorsan, seni ne sebeple dışlıyorlar?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• umrumda değilki

0|1
    0|0
    • Uğurcancım bende senin durumundayım ve bende umursamıyorum aslında pek ama yinede insanlara bu konuda birşeyler anlatmaktan kendimi alıkoyamıyorum.

• cahil insanlara ben bişey anlatacak olunca sanki duvara konuşuyormuş gibi hissediyorum. hatta duvardan beter oluyor

• Maalesef öyle ama elinden geldiği kadar bu durumla savaşmazsan hiçbir şey hayal ettiğimiz gibi olmayacak. Biliyorsun bizim savaşımız bilgi ile sevgi ile kollarını açarak oluyor. Hayal edemiyorum ama umuyorumki bir gün bunlar olacak.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır, dışlandığımı sanmıyorum ama arkadaş edinmek biraz zor olabiliyor.

0|0
    0|0
    • Arkadaş edinmeni etkileyecek, nasıl bir farklılığın var ki?

• Kişiliğim herhalde. İnsanların garip veya ayıp bulduğu şeyleri açıkça konuşmam, biraz utangaç olmam vs.

• Yani seni sen yapan şeyler bunlar, bu sebeplerden sana kötü ve uzak davranan herkesi lanetliyorum merak etme ;)

• Taşlayacaklar beni buradan kaçmazsam

0|0
    0|0
    • Seni neden taşlamak istiyorlar? Senin neden farklı olduğunu düşünüyor bu insanlar?

• Herkesin düşüncesine nasıl karıştıklarını bilirim. Özgürlüğü ve eşitliği olmayan, adı kağıt üzerinde demokrasi diye geçen bir yerde yaşıyoruz.

• İşte o yüzden seni tanımayanların olduğu bir yerlere gitmek en iyisi

Erkekler Ne Diyor 1

• Kimsenin dışlamasına izin vermem ben. #abcdefggijkl

0|0
    0|0
    • Buna kimse izin vermez tabiki, kimse kimseyi kolundan tutupta başka yere koyamaz. Ama orada seni istemiyorlar ise, ya da sana farklı davranıyorlarsa bu neden oluyor? Asıl öğrenmek istediğim budur @AgirZilan

• O ortamda bulunmam, olay biter.

• Tabiki basit çözümlerle durumu tersine çevirebilirsin.

Yükleniyor...