Dış görünüş neden önemlidir?

Sonuçta bir kaza geçirip tüm güzelliğiniz talihsiz bir şekilde yok olabilir..

1|1
10|23

En İyi Erkek Görüşü

• dış görünüşe önem veren insanlar anlık zevkine düşkün uzun soluklu bir ilişkiyi hiç bir zaman kaldıramayan insanlar olduğu için önemlidir ama önemli olan sadakattir erkek veya kadın sadık olmadığı sürece hiç bir dış unsurun önemi yoktur benim gözümde biraz önce steven Hawking hayatını anlatan her şeyin teorisi filmini izledim filmde tamda bu konu anlatılıyor hawkingin eşi sadık olamadığı için eşini kaybediyor filan neyse gece gece fazla duygusala bağladım içim tuhaf oldu filmden sonra zaten

0|0
    0|0
    • Güzel olduğu için onunla birlikte olduğun insan seni Senin gbi sevmiyorsa zaten Güzel olduğuyla kalır. Ve o ilişkiyi sen ne kadar zorlasanda yürümez.

• benim için dış güzellik nefsimi dizginlememde yardımcı olsun diye bir tık önemli ama asıl önemli olan o kızın kendisi

En İyi Kız Görüşü

• malesef insanlar cildini güzel görmedikleri kitabı ellerine almaya bile yeltenmiyorlar. oysa bir kitaptan zevk almanı sağlayan şey içinde ne anlattığı, kelimeleri, cümleleri.. nice sayfalar raflarda böyle sararıp gitti..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• evet olabilir. o yüzden iç güzellik diyorum dışı dünya güzelide olsa sen gönlünü sevdim diyorsun. tipin önemi yoktur pek.

0|0
    0|0
  • Her sabah uyandığımızda ilk yüzünü görücez çünkü.

0|0
    0|0
  • %10 önemlidir.

0|0
    0|0
  • Hepimiz için geçerli bu durum. öyle olmaması gerekir ama insanlar hep dış görünüşlerine değerlendiriyor ne yazık ki

0|0
    0|0
    • Güzel olan ya da Yakiskli olan kiside Oz güven patlamasi oluyor ama , gözü dışarda oluyor.

• İnsanlara başka nasıl hava atacaklar aşklar gösterişten ibaret eskiden güçtü artık para göşteriş demek yakışıklı algısı da tvlerle medya ile değişiyor uzun yazardimda teldeyim

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan travma geçirip bütün karakterini ömür boyu unutabilir bam başka birisi olabilirsin iyiyken kötü /kötüyken iyi gibi.

0|0
    0|0
  • ya saçma saçma konuşmayın dış görünüş her daim önemlidir kaza geçirip güzelliğini veya yakışıklılığını kaybettiyse tipi kaydıysa bir zahmet intihar etsin ona elini uzatan olmaz seven çıkmaz çünkü

0|0
    0|0
  • Yavru kedileri niye seversiniz. Evinizin arabanizin guzel olmasini. Insan hep guzele ulasmak ister guzeli begenir

0|0
    0|0
  • Bu dünya böyle :D

0|0
    0|0
  • Çünkü yüzü çirkin olan kadının içi de çirkindir.
    Senelerdir tanık oluyoruz

0|0
    0|0
  • Dıs oldugu icin

0|0
    0|0
  • kaza geçirip ölebilir de. bu sebeple kimseyi sevmeyelim. bu nasıl bir düz mantıktır mk

0|0
    0|0
    • Ölüm tamamen gidistir. Hayatta olmamaktir.
      Ama bir kazaya kurban gidip tüm güzelliğini kaybederek yasamak ta AP ayrıdır. Sen yüzü güzel diye seversin ilerde bir kaza yuzunden guzelligi gider o zamn da terk edersin. Bu mu yani?

• güzellerle alıp veremediğin nedir? bir insanın başına güzelde olsa çirkinde olsa bişey gelebilir

• Guzllerle bir alıp veremedigim yok Çok şükür bende Güzelim ;)
      Lise başlarında fazla yüzüme bakan olmuodu daha sonra kendime biraz daha çeki düzen verrdigimde benimle konuşmayan insanlar bana teklif etmeye başladı. anlata biliyor muyum. Tamam dış görünüş yine önemli ama ben o kadar takıntı yapilmasini eleştiriyorum..

• önemli işte

0|0
    0|0
  • Onemli nedeni yok herkes yanına yakısan birini ister

0|0
    0|0
  • İşte insanoğlu doğasında var.

0|0
    0|0
  • Evet haklısın önemli olan iç güzellik ama dış güzellikte önemli tabi sonuçta ruhlar aleminde yaşamıyoruz

0|0
    0|0
    • Asiri takıntı yapanlar vr ama.
      Çok şükür boyle bir takintim yok ama yapılması doğru değil. Hoş, tipe fazla önem veren insanlar bakıyorum ki çokta Yakisklilarla ya da guzellerle evlenmiyorlar :)

• Allah ayırmasın😊

• Aaammiiiinnnnn İnsa'Allah.

• karşındaki insanın aradıgı özelliklerden biri belki olmayabilirde

0|0
    0|0
  • Bir insanla tanışma evresindeyken ister istemez güzelliğe bakıyorsun

0|0
    0|0
  • Ulan dış görünüşe önem verenlerin çoğu ya tipsiz ya çirkin bu nasıl adalet lan

0|0
    0|0
  • Yalana gerek yok önemli tabi.

0|0
    0|0
  • Evet dogru ama gel gor kizlara anlatamiyoruz bunu

0|0
    0|0
  • kendini onu tanımaya ikan etmen lazım beyin işte karışık değişik işler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Elbette öyle, fakat dış görünüşe önem vermiyorum diyen insan gerçekten yalan söyler, dış görünüş çook önemli değil fakat önem arz ediyor

0|0
    0|0
  • Güzele bakmayı sever herkes, ambalaja bakar..

0|0
    0|0
  • Bende dahil olmak üzere dış gorunusu ic güzellikten guzel gören insanlar eminim vardır.
    Dişi guzel olmayanin ici merak edilmez. Önce güzel bir izlenim yaratmak lazim

0|0
    0|0
  • mide meselesi iğrenmeyen tipe bakmaz :D

0|0
    0|0
  • Soru dış güzellik neden önemlidir?
    Cevaplar bence su kadar onemli bence bu kadar onemli :)
    Bence dıs dunyanın dayatması ve cinsellik tutkusundan dolayı.

0|0
    0|0
  • Haklisin ama onemli iste 😄

0|0
    0|0
  • İç görünüş daha önemli.

0|0
    0|0
  • Hem disden dogru hasyaliklarda gelebiliyor hem insan sevidgi kisiyi operken igrenemk istemiyor

0|0
    0|0
  • yüzü güzele doyarsında huyu güzele 40 yılda geçse doyamazsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...