Gerçekten oturduğu yerden yardımcı olmak isteyen içi dolu insanlar yardımcı olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar öncelikle burda ben eski kafalardayken hesabım vardı popüler biri sayılırdım sakın insanlara güvenmeyin özellikle hemcinslerim siz hiç güvenmeyin.

Arkadaşlar uzun olcak ama boyum 181 kilom 120yi aşkındı 80 olmak istiyorum bazı rahatsizliklarımdan dolayı kullandığım ilaçlar buna engel oluyor 20 kilo verebildim anca eskiden çok hırslı ve iradeli biriyken simdi iradesizin teki oldum neden bilmiyorum gerçekten ciddi anlamda iradesizlikten ölüyorum nasıl iradeli olabilirim nasıl kendime irade takviye edebilirim çünkü bu kilo denen şey gerçekten problem önerileriniz var mıdır?

Diğer problemim ise bazı yaşadığım şeylerden dolayı evlilige cok uzak bakar oldum oysa çocuk sahibi olmayı cok isteyen biriydim görücü talip hic istemiyorum sanki karşıma hiç iyi biri çıkmayacak psikolojisi üzerimden nasil atabilirim? Bu ailemi bile etkiliyor ne zaman ilerde evlenmek istemiyorum desem olay oluyor kavga oluyor.

Ve kusura bakmayın yazıyorum ama cok ihtiyacim var burdan insanlardan akıl almama. Benim hiç dostum yok kendi hemcinsime hic güvenmiyorum çünkü kızlar cok tehlikeli canlılar diye düşünüyorum hepsi degil ama çoğu fesat. Arınmak ise kabiliyet işi ben arındığımı düşünüyorum. Insanlara guvenemiyorum sizce erkeklerle dostluk kurmam ne derece doğru?çünkü bir yerden sonra bazi şeyler anlatilmaz. Bir kız ve erkeğin kardeş gibi olacağı durumuna da inanmıyorum.

Teşekkür ederim Allah razı olsun.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim hayat bir sınavdır yeri gelir yanlış şık'kı işaretlirsin doğruyu öğrenmek ise hem zaman alır hem çaba ister elbette hayatında yanlış insanlar olacak kötü tecrübeler olacak ama pes etmediğin sürece doğruyu bulacaksın. Benim hep söylediğim bişey vardır.. nede olsa kirlenicem diye banyo yapmaktan vaz geçemezsin derim hep.. sende iletişim kurmaktan arkadaş edinmekten vaz geçme nede olsa içlerinden sana ait olan biri çıkacaktır ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• - bence ilkinde bişeye karar vermiyosan karar verdiğin şeyleri yapma ondan sonra diğerlerine karar verebilirsin böl böyle ulur sanki
    -bunu zmana göstercek bence belki çıkar biri karşına
    - Bence olabilir erkek ve kız seviyeli bir dostluk kurabilir benim vardı nişanlandı ben rahatsız etmedim bir daha böyle olmasıs daha ıyı olcağını düşündüm

0|0
    0|0
  • Dostşuk ekmek su gibi insan için. Tabiki doğru kişiler ile olursa. İnsanlara ön yargılı bakmamalısın güvrnöek için şans vermek şans vermek için orta derecede dikkatli yaklaşmak lazım. Kilolarına gelince boyun uzun olduğundan iri gözüküyor olabilirsin ama dediğin gibi hastalıkların etkisi bu ve hiçbir hastalık kalıcı değil. Zamanla herles düzelir. Umarım kısa ve doğru olmuştur. Yazmak istersen burdan ya da özelden yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • Yardımcı olmak isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...