Gerçekten oturduğu yerden yardımcı olmak isteyen içi dolu insanlar yardımcı olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar öncelikle burda ben eski kafalardayken hesabım vardı popüler biri sayılırdım sakın insanlara güvenmeyin özellikle hemcinslerim siz hiç güvenmeyin.

Arkadaşlar uzun olcak ama boyum 181 kilom 120yi aşkındı 80 olmak istiyorum bazı rahatsizliklarımdan dolayı kullandığım ilaçlar buna engel oluyor 20 kilo verebildim anca eskiden çok hırslı ve iradeli biriyken simdi iradesizin teki oldum neden bilmiyorum gerçekten ciddi anlamda iradesizlikten ölüyorum nasıl iradeli olabilirim nasıl kendime irade takviye edebilirim çünkü bu kilo denen şey gerçekten problem önerileriniz var mıdır?

Diğer problemim ise bazı yaşadığım şeylerden dolayı evlilige cok uzak bakar oldum oysa çocuk sahibi olmayı cok isteyen biriydim görücü talip hic istemiyorum sanki karşıma hiç iyi biri çıkmayacak psikolojisi üzerimden nasil atabilirim? Bu ailemi bile etkiliyor ne zaman ilerde evlenmek istemiyorum desem olay oluyor kavga oluyor.

Ve kusura bakmayın yazıyorum ama cok ihtiyacim var burdan insanlardan akıl almama. Benim hiç dostum yok kendi hemcinsime hic güvenmiyorum çünkü kızlar cok tehlikeli canlılar diye düşünüyorum hepsi degil ama çoğu fesat. Arınmak ise kabiliyet işi ben arındığımı düşünüyorum. Insanlara guvenemiyorum sizce erkeklerle dostluk kurmam ne derece doğru?çünkü bir yerden sonra bazi şeyler anlatilmaz. Bir kız ve erkeğin kardeş gibi olacağı durumuna da inanmıyorum.

Teşekkür ederim Allah razı olsun.


0|0
04

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...