Bu kadınları anlamıyorum. Neden çok dengesiz kadınlar var?

Şimdi yol verme olaıy yaşadım arkadam 3 tane araba var kadın.10 dk uğrastık. kitledi resmen geri alıp sağ çekilmiyor. Neyse yanıma geldi camı açtık. bende hemen sussun diye E (sen) geri alsan hepimiz geçicez dedim. Ben senin neyin oluyorum blabla bla dedi. Sinirimi bozdu.

Güncellemeler:
Bunu cinsiyet olarak algılamayın. Ehliyet almak bu kadar kolay olmasın ya. yzılı sınav kolay olsun ama direksiyon felan kolay olmasın.
Guncel

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• tanımadığın insanla senli benli konuşma siz de mesela sorun hallolsun ona kızmıştır

0|0
    0|0
    • İki kişi değiller ki siz diyeyim. O da bana sen diyebilir.

• Tmam verilsin ama ehliyet alırken kadınlara mantık , erkeklere ise saygı -terbiye dersi verilsin.

• çok teşekkür ederim beklemiyordum :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın bunlar iste he diyecen tamam diyecen bildigini okuyacan

0|0
    0|0
    • öyle dedim zaten hehe dedim gittim. Ulan arkamda 4 araba var biraz daha sağ çekilsem direğe sürtücem. Arkamdaki arabalar sağ sola kaçtı artık. En sonunda yanıma geldi. Hmen sen geri alsan geçicez hepimiz dedim. Ben senin neyin oluyorum senden büyüğüm diyor ya

• Hahaha 😂
      Ben biraz bekliyorum yapamayınca gidiyorum yanına in asagi diyorum binip cekiyorum :))

• kardeşim biktim ya geçen ters yöne girdi sıkıştırdı. yine geri almıyor mal mal dümdüz bakıyor yüzümüzede bakmıyor. Gecerken sürttüm arabayı 500 tl lık zarar verdi sonra hemen kaçtı tabi kadın

Kızlar Ne Diyor 1

• her iki cins te de var öyle dengesiz.

0|0
    0|0
    • Özellikle köyden floryaya gelin gelmiş sonradan görme kadınlar da var.

• sakin ol :D sende böyle sınanıyorsun demek

• Yeminle kadinlara saygim sonsuz. yolda yururken bile kadindan hizli yurur sollarim. Ama artik ayrim yapmicam erkek gibi davranicam cunku kullandiklari arabanin cinsiyeti yok. Hataliysan oylesindir. Kufur etmem asla ama ciddilesicem artik

Erkekler Ne Diyor 2

• hayattan soğutuyor her kadın beni!

0|0
    0|0
    • ya kardeşim. Kaç kere arabamı çizdiler ya. Ulan özellikle kadın şöförlerden nefret ediyorum.

• İnan bak o kadar canım kadınlar var ve inan kendileri bile ne yaptığını bilmiyor...

0|0
    0|0
    • Ben bu yüzden kendi anneme , yengeme, sevgilime araba vermiyorum ya.

• Hayır kanka, orada g*rizekali demek istemiştim bazılarına :
      😀😀

• Oyleler vallahi biktim ya gecen floryada ayni olay oldu ters yonde sikistirdi geride gitmiyor arabayi surttum.500 tl zarar var. sonra kadin kacti gitti keske plakasini alsaydim

Yükleniyor...