Kayseri den mi ankaradan mı ev almalı?

Arkadaşlar 168 bin nakit paramız var kayseriye atandım i. Sizce kayseriden mi ev almalı yoksa ankaradan ev alıp kiraya mı vermeli. Kayseriden ev alınca zarar mı ederiz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Okadar parayi eve baglama derim

0|0
    0|0
    • Evim yok iyi de. Evi sattım yeni ev almak için tayinim çıktı

• Yok kardeşim kalsın ya daire almam lazım

• Ben arkadas diyom sen kardes diyon 😂😁 ev al ama hazir parani bisa harcama. 68 bin ile eve yatir gerisini kredi odesin tamam mi geriye kaldi 100 bin onunlada yerine gore 1 veya 2 donum arazi alinir o alinana arazi ile 1 donume de sana kat karsiligi 2 daire verirler oldu sana 3 dairen

Erkekler Ne Diyor 6

• Ankaradan

0|0
    0|0
    • Dimi akrabamızda öyle diyor

• Su soruyu yüz kere sordun. Adam gibi cevap veriyoruz. Tekrar tekrar soruyorsun. Sorunu şikayet ediyorum.

0|0
    0|0
  • o paraya zaten İstanbul'dan ev alman zor gibi, kayseride daha kolay bulursun

0|0
    0|0
    • İstanbul değil Ankara

• ikiside sürekli gelişen büyüyen ve göç alan şehirler, ikisinde de merkezi yerlerden bir yerden alırsanız standart yıllık pirimini yapar ve satması kolay olur

• eğer acelen yoksa git aselsan hissesi al , 6 ay bekle ve 250 liralık bir daire seç :)

0|0
    0|0
    • O nasıl oluyor tam bilmiyorum. 6 ay beklerim bişe değil ama nerden alıcam

• Yok kalsın ya ben ev alıcam insanın bir evi olmalı

• sen bilirsin , ama o para bende olsa öyle yapardım. bende 6 ay once kendi evimi aldım ankaradan , ama bir o kadar daha param olsa hiç düşünmez yatrırdım.

• Dün kayserinin hava durumunu sormuştun demi sen :) kayseriden al kayseriden :D

0|0
    0|0
    • Kayseride evler prim yapmıyor kar edemezsin diyorlar

• valla ben nevşehirden 2 sene önce 235 m2 daire aldım 150 bine Şu an 300 bin tl bir kaç sene içinde 350 olacak
      eski dairede prim olmaz ama kira getirisi olur kolay kiracı bulunur

• Siz geldinizmi kayseriye :)

• Ankara'dan al kiraya ver ondan gelen ile de Kayseri'de kirala.

0|0
    0|0
    • Olabilir aslında.

• Tabiki 4 yıl burdayım sonra gidicem

• Kayserideki kiralar ne kadar bir fikrim yok ama Ankara'dan gelen kira senin elektrik su doğal gaz masraflarını bile karşılayabilir bence.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...