Yuva yıkmaya teşebbüsün kanunda cezası var mı?

Karım hakkında evlenmeden önceki bir sevgilisi hakkında asılsız dedikodu ki aslı olsa dahi 9 senedir evli ve 4 çocuğu olan kadının arkasından 14 sene önceki yani 15 yaşlarındaki bir sevgili mevzusu dedikodu konusu yapılamaz şu an cevap vermiyorum kanunda cezası varsa konuşup suçlu duruma düşmeyim. ama kanunda cezası yoksa ben kendi kanunumu koyarım araya

Güncellemeler:
veza konusunda bilgi lazım yoksa pazartesi ilk iş aile mahkemesini gidip bilgi alacağım

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ispatlarsan donuna kadar alırsın ne diyorlar

0|1
    0|0
    • onlar aşıkmış evlenecekmiş zaten kadınlığını ona vermiş ben onun artığını almışım gibi 2 aydır dedikodu dönüyor ben yeni duydum

En İyi Erkek Görüşü

• Yuva yıkmadan ziyade asli olmayan bir şeyi söylemek yani iftira atmak suctur. Buna bagli olarak yuva yikilmasi gibi seylere sebep olmak ayrica agirlastirici sebep olur. Bu ticaret hukukunda benzer sekilde uygulanir. Misal bir esnafi asilsiz olarak karalarsan hem iftira etmis olursun hem de adami zarara ugrattigin için o zarardan da sorumlu olursun. Ayrintilari için bulundugun ilin barosunu arayip yardim iste. Ucretsiz olmalı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sıkı deliller olursa, olabilir bence fakar olmasa bile, Allaha nasıl bereceksin hesabını?

0|1
    0|0
    • şahitlerim var zaten bir kısmı ifade vermeye başlarsa dedikoduyu çıkaran kim belli olur

• Ne ne ne anlamadım ne yazdin oraya?

0|0
    0|0
  • Var tabi. tazminat bile var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...