Robot gibi yaşıyoruz. Hergün mecburen gittiğimiz yerler var. Bunları isteyerek yapmıyoruz. Hep başkasının baskısı altındayız.

Sorumluluklarımız çok fazla. Gençliği yaşamak denilen şey starbucks a gidip swarm da yer belirlemek fotoğraf çekmek olmuş. Sizce hayat bu mu?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Mandra filozofu nu izle bir :) senin istediğin hayatı anlatır orda :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kapitalizmin insanları duygulardan arındırılmış mekanikleşmeye programlamasından kaynaklanan bir durum yaşadıklarımız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beklentiler yüksek

0|0
    0|0
  • Hayat bu değil tabiki. Aslında zevk alabiliceğimiz bir çok şey var. Geziyoruz ama elimizde telefonlarla. bir yere oturuyoruz telefona bakmaktan sohbet edemiyoruz ki. Sürekli elektronik şeylerle mutlu olmaya çalışıyoruz ama mutluluk o değil. Hayat bu değil..

0|0
    0|0
    • Çok doğru soyluyorsun. Artık insanlarda takıntı haline dönüştü, arkadaslarla mangala doğa tarzı bir yere gittigimiz zaman telefonları bir koseye atarız. Özgür oldugunu hissediyorsun telefon olmayınca

• ya kesinlikle öyle. telefonsuz yaşam insana huzur veriyor. 1 sene öncesine kadar telefonla çok oynardım arkadaşlarımla telefonda saatlerce konuşurdum. ama sonra bırakmam gerektiğini farkettim. gereksizdi ve hayatı kaçırdığımı farkettim. :)

• değil çok haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İbadetler var bayramlar oruç zamanı güzel nimetler var yemekler sonra sevdiğin kadınla evlenmesi var tabi nasipse baba olmam o duyguyu tatmak var belirli bir takımı tutmak var o takımın maçlarının kazanmasıyla mutlu olmak :) Türkiye maçları var bütün millet tek yürek olmak :d pozitif tarafından da bak çık derin bir nefes al kısa biliyorum okuyabiliyorum yazabiliyordu görüyorum ne mutlu bana şükürler olsun ben ettim bir şükür de sen et

0|0
    0|0
    • Onun dışında katıldığım nokta var ama :) herşeye rağmen isyan etmemek gerek

• 0|0
    0|0
  • evet çok derin bir konu gerçekten. şu yaşa geldim ve istediğim şeyleri yaptığım zamanlar çok azdır. 99 yılından beri mecburen çalışıyorum. hiç sevmediğim bir işi yapıyorum. ki zaten yapamıyorum da.

0|0
    0|0
  • Diğer insanlar yüzünden

0|0
    0|0
Yükleniyor...