kadın dediğin rakı içer, küfür eder, futboldan anlar, pes oynar diye diye prenses gibi kızları doblo sahibi esnaflara benzettiniz!

1|1
18|9

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerin beklentileri ve kadınların kendilerine güvensizliklerinden kaynaklı olduğu düşüncesindeyim.. bir erkek yanındaki hatuna eş olurken aynı zamanda da arkadaş olmasını istediği için.. adam hayat arkadaşını seçerken benmle pes oynasın, maçlara gitsin diyor.. ya da tam ters açıdan bakarsak; kadın yanındaki adamı kaybetmemek için onunla her alanda her anını paylaşmayı tercih ediyor.. kendini kazandırmak için.. erkeğin ondan vazgeçmemesi için her türlü yola başvuruyor ve bunun sonucunda dediğiniz meydana gelmiş oldu. :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• olaylar neden cinsiyetleşti? olaylar, durumlar neden sadece kadının veya neden sadece erkeğin yapabileceği şekilde ayrıldı? herkes neyden zevk alıyorsa onu yapabilir. rakı içmeyi seviyorum ve spor dallarından en çok futbol hoşuma gidiyor diye bu beni erkeğe, rakı içmiyor ve futbolla hiç ilgilenmiyor diye bu bir erkeği kadına dönüştürmez; elbette seviye korunduğu müddetçe..

0|1
    0|0
  • , kendilerini koruma içgüdülerini dışarıya çıkardılar bazı erkekler çünkü. . Günden güne daha fazla goruceksiniz böyle bayanlardan,. bizde erkeklere şaşıyorum ya kızlar olarak, her gün totoslasmaya biraz daha yakınlar. Biz ne giyiyorsak giyorlar.. kıyamet alameti gibiller

0|1
    0|0
  • yok oyle bise..

0|1
    0|0
  • Vucut modellerinin degistigi gibi tavirlarda sekil aliyor. Old school biri olarak, oyum hala kum saati disilige, asillige ve zarafete.. kadinin anlami bu benim icin. Gucum disi zekamdan gelir.

0|1
    0|0
  • Kimsenin hayatını eleştirecek değilim ama ben zarafetten yanayım.

0|1
    0|0
  • Erkeklesmek degil bence belkide artik bu tarz seyler kadinlarinda hosuna gidiyordur bir eylemi surekli erkegin yapmasi sonra o eylemi bayanin da yapmasi erkeklesmek olamaz bence

0|1
    0|0
  • Erkek fatma diye (cesaretli kendini korur vs vs manasında) erkeklik iltifatmıs gibi algısı ve özentilik

1|0
    0|0
  • Zaman işte 😀 herşeyi herkesi değiştirdi

0|0
    0|0
  • Cinsiyet ayrımï olmaz, kimsenn hayatna karslmaz 😀

0|0
    0|0
  • Erkek yani erkek gibi erkek azaldı ondan olsa gerek. .

1|0
    0|0
  • çünkü, özendirildiler.

0|0
    0|0
  • Ashdhffh pes oynayan bir piremsesim belki

0|0
    0|0
  • Hicbirini yapmam valla benim zevklerime uysun karşımda ki kisi

0|0
    0|0
  • Bunlar hep Amerika'nın oyunu

0|0
    0|0
  • Hiçbirini de yapmam, bilmem. Gençliğimde CS oynadığım doğrudur :D

0|0
    0|0
  • Ben minnoş kaldım 😄

0|0
    0|0
  • Hayat şartları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Marşı basmayan doblo ritminde güldüm soruya abi:)))

haşırt.

0|1
    0|0
  • Abi dediğim var, haklısın hakkaten.

0|1
    0|0
  • yakında içip içip kapıya dayanırlarsa hiç şaşırma

0|1
    0|0
  • Zamanın gereği kadınlar her türlü iş kolunda çalışıyorlar ve bu olması gereken bir durumdu, kazanan üreten kadından ne bekliyoruz oturup susmasını mı?

0|0
    0|0
  • Onlara sormak lazım

0|0
    0|0
  • Doblo sahibi göbüşlü göbüşlü :D :D

0|0
    0|0
  • Yarış var olma kendini , kanıtlama yarışı kadinin çizgisi , hal hareketi ile bir farklılığı olmalı

0|0
    0|0
  • altı üstü futbol niye erkek sporu olsun anlamadim

0|0
    0|0
Yükleniyor...