Ciddi bir hastalık olabilir mi?

arkadaşlar çok sık rahatsızlanan birisiyim. geçen senede doktora gittim sol göğüs ağrısı için., 19 yaşındayım. doktor ultrasyonla baktı. gençlikte olur dedi. bir süre sonra geçecek bu ağrın dedi. geçmedi. çok iyi hatırlıyorum 5 yaşında felanken sol göğüsüme bir sıcaklık ve gelmişti 3 - 4 saniye. çabuk hastalanan birisiyim zaten. sağlığımın çok bozuk olduğunu düşünüyorum. 9 yaşında ergenliğe girmiştim. ister inanın ister inanmayın ama ben 7 yaşlarında bile masturbasyona başlamıştım. tabi masturbasyonun ne demek olduğunu bilmezdim ama zevk alırdım , yapardım. yaşıtlarımdan olgun oldum hep ilerledikçe. geçen haftada rahatsızlandım. şiddetli karın ağrısı , mide bulantısı , göz kapağı ağrısı , öksürük vb. gittiğimde ilaç yazdı doktor. soğuk algınlığı belirtilerine benziyor dedi. kesin bir tehşis koyamadı. ilaçlar çarpıntı etkisi yapabilirmiş. kullandım karın ağrısı bitti bu sefer nezle başladı baş ağrısıyla berber. kaslarım ağrıyor :( sizce ciddi birşey olabilir mi bugüne kadar? banada sağlığım pek iyi gelmiyor. siz ne dersiniz bu konuda?

0|0
16

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...