Ciddi bir hastalık olabilir mi?

arkadaşlar çok sık rahatsızlanan birisiyim. geçen senede doktora gittim sol göğüs ağrısı için., 19 yaşındayım. doktor ultrasyonla baktı. gençlikte olur dedi. bir süre sonra geçecek bu ağrın dedi. geçmedi. çok iyi hatırlıyorum 5 yaşında felanken sol göğüsüme bir sıcaklık ve gelmişti 3 - 4 saniye. çabuk hastalanan birisiyim zaten. sağlığımın çok bozuk olduğunu düşünüyorum. 9 yaşında ergenliğe girmiştim. ister inanın ister inanmayın ama ben 7 yaşlarında bile masturbasyona başlamıştım. tabi masturbasyonun ne demek olduğunu bilmezdim ama zevk alırdım , yapardım. yaşıtlarımdan olgun oldum hep ilerledikçe. geçen haftada rahatsızlandım. şiddetli karın ağrısı , mide bulantısı , göz kapağı ağrısı , öksürük vb. gittiğimde ilaç yazdı doktor. soğuk algınlığı belirtilerine benziyor dedi. kesin bir tehşis koyamadı. ilaçlar çarpıntı etkisi yapabilirmiş. kullandım karın ağrısı bitti bu sefer nezle başladı baş ağrısıyla berber. kaslarım ağrıyor :( sizce ciddi birşey olabilir mi bugüne kadar? banada sağlığım pek iyi gelmiyor. siz ne dersiniz bu konuda?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fena takıntı yapmışsın. Kuruntu gibi. Rahat ol, bence hiçbir sorunun yok. Bazen bende de oluyor ama sakince bir düşünüp kendime geliyorum. Ne kadar olumlu düşünürsen, o kadar olumlu şeyle karşılaşırsın, bu kendin içinde geçerli.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Sağlığın sana da iyi gelmiyorsa farklı doktorlara git tek bir doktora bağlı kalma, iyice baktır. Erken teşhis olursa tabi bir şey varsa Allah korusun oda erken bulunması daha iyi çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

1|0
    0|0
  • Tatlım sen hastalık hastası olmuşsun gerçekten hasta olduğunu düşünüyorsan bir eğitim ve araştırma hastanesine git

1|0
    0|0
  • Mesela benim babam'da sürekli hastalanır.

vitaminin eksik olabilir doktora git bir ölç vitamin değerini bol meyve ye. inşallah geçer..

1|0
    0|0
  • İlaç kullanma hiç. ve üzülme bir şeyin yok 😊

1|0
    0|0
  • bir check-up a gir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...