Insanlar neden bukadar ozguvensiz?

Artik nasilim konusunu engelledim cunki insanlarin ozguven problemlerinden, dikkat cekme, ilgi odagi olma istekleri yuzunden biktim. Evet bende resmimi koyuyorum ama insanlarin dikkatini cekmek amacim degil sadece gorusumu belirtirken nasil birisi oldugum belli olsun istiyorum on yargilari kirmak icin.

Sizce insanlar niye buraya nasilim guzelmiyim cirkinmiyim tarzi sorular koyma gereksinimi hissediyor, toplum olarak bukadar ozguvensizmiyiz yani hepimiz super degiliz hepimizin eksikleri var ama nedense bu tur soru soran insanlarin bos yere bir taraflari kalkip sonra suratlarin duvar carpip bunalima girdiklerini dusunuyorum.

Sizin gorusleriniz ne bu konuda?

Güncellemeler:
Guncel

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Herkes acayip olmuş

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Nasılım diyenlerin tedaviye ihtiyacı olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • olabilir... Turk toplumu olarak 'millet' ne der gibi bir tarzda yetisdigimiz icin surekli insanlara karsi nasil gorundugumuz, nasil egomuzu tatmin etmemiz gerektigini dusunuyoruz. Bu tur yasanti icler acisi.

Kızlar Ne Diyor 1

• Farklılıklarından korkuyorlar. Halbuki bizi biz yapan farklılıklar

0|0
    0|0
    • guzel bir yorum evet kesinlikle... herkes toplum tarafinda alisilmiz dizi film televizyondaki "ornek" insan olma derdinde. Oysa onlarin yuzlerine surdukleri boyalari ilkokulda resim dersindeki cocuk bile defterine surmuyordur. :D

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...