Başınıza hiç kötü olaylar geldi mi?

gasp, hırsızlık, taciz suçluyla direk karşı karşıya gelme olayları falan baya kötü hissettiriyordur geçen akşam kızın birinin arkasından gittim 5 dakika aynı binadaymışız megerse kız sapık sandı beni korktu baya binaya girerken kapıyı yuzume kapadı :)

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• 2 aydır özelden aranıyorum ve takip ediliyorum bir kere de öküzün biri çarparak geçti yanımdan küfürket ettim yakasından tuttum bağırdım çağırdım meğersem sivil polismiş ama güzeldi yani sonra arkadaş olduk bir kere polisle dalga geçmiştim 24 saat parmaklıklar ardından baktım şerefsiz yaa ben haklıydım ama sapıktı yaa yemin ederim sapıktı ayyy pislik sonra bikere konserdeydik adamın biri tipik tipik bakıyodu ne bakıyon lan güzel kardeşim dedim polis vardı bişerek bağoröıştım duysun diye oda duydu aşkom ya gitti çocupu hadi oradan git lan dedi şerefsiz dedi sen dedi bu dedi kıza dedi bakış mı dedi arıyon lan dediiiii 😄 kovdu bana geldi dediki yolladım dedii 😄

Bunlar kötü olaylar değil ama yazmak istedim yaa en güzel anlarımda bunlar ki hepside bu sene oldı 😄😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Komikmiş

0|0
    0|0
  • Hirsizlik geldi

0|0
    0|0
  • Benzer bir okay gelmisti basima

0|0
    0|0