Rus Kızı mı Türk Kızı mı diyen erkekler burada mı?

Bunu söyleyen türk erkeklerinin beynini kuşa taksan ters uçar. Rus kızları dünyanın en güzel kızları değil mi? O zaman neden türk kızını kıyaslayıp rus kızı seviyesine çıkarıyorsunuz. :)

• Türk kızları rus kızları kadar güzel :)
    68% (23)27% (12)45% (35)Oy Ver
  • inşaat işçisi, barmen vsyim türk kızından kazak yedim
    3% (1)5% (2)4% (3)Oy Ver
  • abazayım, rus kızı=seks demek
    15% (5)41% (18)29% (23)Oy Ver
  • açıklayacağım.
    14% (5)27% (12)22% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bunlar hep abazalıktan. Rusya'da master yapan tarihçi hocam, türk erkeklerinin Rusya'da önüne gelene yavşadığını anlattı. Onuda rus sanmışlar İzmirli :)
Bir arkadaşım Rusya'da inşaat işçisi, bir Rus kızla nişanlandı kızın boy 1-75 burnu kemikli, gözleri kahverengi, aynı çocuk bana da yavşadı, başka ortak arkadaşıma da ayrıldılar
Bir arkadaşım Antalya'da barmenlik yaptı rus sevgilisi oldu kızın boyu 1-65'di ben şaştım:Kız Rusya'nın köyünden çocuk sevgilim Rus diye övünüyor asadf
güncelll

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bırak mk 2 rusa gitmişler duj dahil 100 dolar vermişler rus bilim adamı kesiliyolar mk osbircileri:/

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rus kizlari nekadarda guzels olsa ilk hedefiniz türk kizlari olsun once bir kendi tohumunuzu ekin sonra baskalarini kini biçin 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Türkiyedeki güzel dediğimiz kızlarda ego var o yüzden cok güzel olmayan ama tatlı olan güzel gülen türk kızlarını ayırıyorum onlar can onların dışında rus kızlarıda yani simdi göz var nizam var be kardesim ego yok bişey yok güzel ve aklı olanı bulursan tamamdır:)

1|0
    0|0
    • Kaç rus kızı tanıdın peki? Ego olmadığını nerden biliyorsun?

• Dünyanın her yerinde kızlar birbirini kıskanır, bunu ben de anlamıyorum. Aksine ben başarılı bir erkek ya da kız gördüğümde mutlu olurum ve ondan birşeyler öğrenmeye çalışırım, hangi konuda olursa olsun.

• Dalga gecme konusunda kızlar daha fazla yapıyorlar insanlara karşı dha duyarlı olmalı herkes!

• Toplum olarak ne meraklısınız kendi ırkınızı kötülemeye. Türk kızı gibi kız mı var. Gider rusla evlenirsin ama cenazene Türk kızı gelir.

1|0
    0|0
  • Kızları seks objesi olarak görünce farketmiyor ırkı

1|0
    0|0
  • Önümüze hangisi gelirse.

1|0
    0|0
  • Rus kizlari guzel ama orf adetleri bize uzak. ben bir rusla sirf guzel diye evlenmem sahsen.

1|0
    0|0
  • Açıklayacağım, Türk kızıyla Rus kızını kıyaslamak, Türk kızına hakarettir. "gerizekalıya bak" derler hakkında :) ayağınız yere bassın gerçekçi olun kafanızı duvara mı vurdunuz ne bu öz güven insan arada bir aynaya bakar sonrada rus kızlarına bakar. Biz sizi böyle kabul ettik siz kendinizi kabul edemediniz :/ şu saçma sapan kıyaslamalardan vazgeçin artık gülünç kezban durumuna düşüyorsunuz.

0|0
    0|0
    • İster kezban de ister fadime. Abazaların takıldığı sözlüklerden kadınları aşağılayan erkekler kaliteli değildir. Ben bu sohbetlere eğitim yuvası üniversitelerde bile girildiği için meraktan giriştim. Benim fiziksel ya da karekteristlik özelliklerimi bilmeden beni de dahil edip genellediğin için o aşırı özgüvenden dolayı canım olan sen ve senin gibiler. Ben antropolojik ve sosyolojik olarak durumlara hakimim zaten, kasıntı yapma. Sen ve senin gibilerin kızları nasıl kabul ettiği değil sevdiğimiz adamın bizi nasıl kabul ettiği önemli. Aynaya bakıp ego kasmak yerine beynimi geliştiriyorum , sen de dene.

• Hiç bir zaman rus kızlarını üstün görmedim bütün erkekler öyle değil 😇

1|0
    0|0
  • Esmer seven Rus sevmez 😂😂

1|0
    0|0
  • Bak ya rus kizlarini hep asagilayici link koymuş. koysaydin ya rus kizi mankendir diye goreydin anketi :)

0|0
    0|0
  • Sor bakiyim onu diyenlere anaları rus muymuş

1|0
    0|0
  • Türk erkeğinin halinden Türk kadını anlar

1|0
    0|0
  • Dunyanin en guzel irki Ruslar'da degil Italyan'lar da. Hatta ilk 5 e bile giremezler bosuna tartismayin, tabi Turkler'de ilk 20 ye giremez

0|1
    0|0
  • açıklamak elimden gelmiyor

1|0
    0|0
  • Başka etnik köken veya ırk ne olursa olsun bir Türk kızı olamaz hiçbiri...

1|0
    0|0
  • "Kız Rusya'nın köyünden çocuk sevgilim Rus diye övünüyor" köylü de olsa çok sevmişse övünemez mi niye küçük görüyorsunuz. Ayrıca tercih meselesi Türk erkeğinin Rus kızları sevmesi kadar doğal ne olabilir tam tersi de söz konusu Türk kızları yabancı erkeklerden hoşlanabilir. Olaya tarafsız bakınca gerçekten Rus kızların çoğu güzeller, yabancı erkeklerin çoğu da Türk erkeklerinden yakışıklı

0|0
    0|0
    • Köylü olması değil önemli olan vasıfları. Ben 'kadın' olarak hemcinsimin sadece erkekler tarafından fiziki olarak beğeniildiğini düşünmüyorum, türk erkeklerini de aşağılamak olur bu. Ama maalesef gerçek bundan ibaret. Ayrıca insanın clupta kendini pzarlayan bir kızla övünmesi de komik evet. Ben kimsenin seçim ve zevklerine karışmıyorum. Türk kadınına ergenlerin yapıştırdığı yaftanın nedenlerini eğlencesine sordum.

• Rus sevgilim de oldu Gürcü sevgilim de oldu Türk sevgilim de oldu. Rus ve Gürcü sevgililerim hem çok güzeldi hemde trip falan atmıyorlardı öyle aşırı bir çaba da sergilemedim. Türk kızları gereksiz derecede fazla kaprisli. Şunu da belirteyim hiç kimse ile cinsel ilişki yaşamadım. Tamamen duygusaldı ilişkilerim. Ve ayrıldıktan sonra en çok Gürcü sevgilim ağlamıştı

0|0
    0|0
    • Benim de Ermeni, Alman, ve türk sevgililerim oldu. Türk erkeği gibi yılışık, ısrarcı, kültürsüz, küfürle mizah yapan ve tembel erkek görmedim.
      Ermeni sevgilim beyaz ten, ela göz,-1-78 boyundaydı, Kıskançlık krizlerine girmezdi özgüvenliydi sadıktı Alman sevgilim çok kültürlüydü. dini inancıma saygı duyardı cinsel muabbetlere bile girmezdi. tam katolikti. Türk sevgilim araba kullanırken küfür eder, arkadaşlarının yanında küfür eder, yere tükürür aç gibi sürekli öpüşmeye kalkar sevişmek için baskı yapardı, azcık lüks mekanlarda bıçak bile tutmayı bilmiyor çoğu, birde ter kokuyor çoğu otobüste, yazın burnunun direği kırılıyor.

• Çakmak istemek normaldir, öyle şeylere takılmam ama kadına seks objesi muamelesi yapmak vs kötü.

• Asla öyle bişey yapmam en nefret ettiğim 2. Şeydir kadınları Seks objesi olarak görenler :)

• teyze sen niye üzerine alındın ki bunları lafımız sana değildi :D

0|1
    0|0
  • rus kızları bir melek...

0|0
    0|0
  • o zaman burda ter ucan cok kız var :d

0|0
    0|0
  • rus candır :D

0|0
    0|0
  • Türkiye kızları tabl ama sen neden takıntı yaptın

0|0
    0|0
    • Takıntı yapmadım açıkladım yorumlardan birinde.

• teselliye bak teselliye :D

0|0
    0|0
  • benim gözümde macar kızlarıdır.

0|0
    0|0
  • Kıyaslamadıkki o nerden çıktı? :D

0|0
    0|0
    • Polonya sonra kore sonrası yok... Ama ruslar bence guzel bir ırk değil çok abartıyoruz.

• Her erkeğin zevki farklı aslında :) Benim abimde italyan kızlarını beğeniyor ama rusları beğenmiyor, sevgilim de japon kızlarını.

• Rus karılaro hem güzel hem sadık. hemde az konusur

0|1
    0|0
    • Kesin Rusya'da yaşadın ya da Rus sevgililerin oldu. Ordan biliyorsun

• Ben de Eskişehir'de yaşıyorum buraya gelen turistler genelde şişman ve gondola binen yunanlılar, italyanlar oluyor :) Anadolu üniversitesi de İstanbul, Ankara , İzmir kadar kaliteli değil. Osmangazi de genelde Afrika kıtasında öğrenciler oluyor. Ve çoğunlukla zenciler var bilir misin? Sıkıntı yok yani... Burda rus ne gezer ya.

• :) burada rustan bahsetmem genele girdim. arkadaş çevresinib yabancı havuzundan bahsetmek amaçlı gülüm. neyse ne ya. soru sormussun cevap veriyoruz inatlasıyorsun. sevfilin çikolatını versinde mutlu etsin boş yere daha da bildirim yapıyon

• Çok yaralanmışsın belli ki😄 Aptal yerine konmuşsun kullanılmışsın herhalde bu yüzden afkuruyosun😄

0|0
    0|0
    • Benim yaram yok ama türk erkeklerinin övdüğü rus kızıyla abazanlar tarafından bir tutulmak ben de ego yapabilirdi lakin medenice eğleniyorum ne var bunda. :)

• Türk kızından kazak yemek.

Self Destruction...

0|0
    0|0
  • en ideali c şıkkı

0|0
    0|0
  • Turk kizlarindan sabun yapak rus kizlari yikansin😇

0|0
    0|0
  • p*rno video haricinde Rus kızı görmedim, sırf onun için de Rus kızları tercihim olamaz

1|0
    0|0
    • Ben de gördüm aksine. Üç tane.

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• Yalnız soruyu yanlış sormussun hayatınızda kaç rus hayal ettiniz ve kiyasliyosunuz diye sormak gerek çünkü çoğu rus görmemiş konusuyo gorende en fazla tatilde bir güzel sarışın kız görmüş ahanda rus gördüm diye seviniyo sanki her Allahın günü rus goruyolarmis gibi karakter Analizi yapiyolar yok trip atmiyolarmis egolari yokmuşmuş yeminle çok komik ya :D

1|0
    0|0
  • çoktan doluşmuşlar soruya.

1|0
    0|0
  • Açıklamalara odaklanalım :D

1|0
    0|0
    • Açıklamalar hep aynı, magazin dergilerinden okuduklarını yazarlar.
      Rus erkekleri vodka içer kabadır vs assdf. Ruslar bizi beğeniyor.
      Rusya'da yaşadım, sevgilim oldu vs (inşaat işçisi ya da çoban büyük ihtimal, rusyanın köyünden kız bulmuş övüyor.)
      Rus kızı mükemmel, Antalya'da barmen, otelde resepsiyonist merhaba dedi diye seviniyor. falan işte...

• Kankalar ne biz italyanlarla evlencez ne siz ruslarda yine birbirimizle evlencez o yuzden sevek birbirimizi canim ulkemin canim insanlari afsvgd

0|1
    0|0
    • Bence İskandinav erkekleri ile evlenelim. Spor yapalım, dil öğrenelim, kendimizi geliştirelim, güzel çocuklar doğuralım bu türk erkeklerini de Rusya'ya gönderelim.

• italyanla evlenin :D ahjaha sopnra kaçın türk erkeğini mumla arayın bence. Dsalhre

• Tabiki Rus kızı hem bakımlı onlar hem güzel sorunsuz sağlıklı tripsiz geyşa gibi erkeği ne derse yapar erkek olsam %100 rus seçerim abim olsa rus gelin isterdim

0|0
    0|0
  • Guncellemeyi okuyunca kendimi gulmeden tutamadim😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...