Evlenince Kapanmayı Düşünen Var mı?

Şayet sende evlenince kapanırım diyorsan, evlenince kapanıcam, kocam isterse kapanırım diyorsan eğer bu makale tam senlik sakın kaçırma

Çünkü;

http://www.sunnetullah.com/?pnum=1602&pt=Han%C4%B1m+Karde%C5%9Flerime-06

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evet kapanmayı düşünüyorum kızların tacizine ugrayıp duruyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evlenınce kapanmıcam ne kocam ıstedı dıye ne de sen burda sacmaladın dıye kapancam. ne zaman ıcımden gelır nefsıme hakım olursam o zaman yanı onumuzde kapanmam gıbı bı durum soz konusu degıl kapalı degılım dıye ıbadetımı yapmıyoda degılım senın gıbı bırının benı ve burdakı kızları elestırıyo olmanda komık asagıda okudum hepsı bıldıgın ınsanları asagılamak ıcın yazmıssın kız sana acık acık kendım ıcın kapanırım bu Allahla benım aramda olan bısey demıs sen ısrarla kapanıcaksın ulana getırmıssın konuyu. sen kımsın oglum? evlıya mısın peygamber mısın ne bu ben tanrıyım havaları?

0|0
    0|0
    • Cevap vermeye değer bir görüş değil içinden gelecekmiş dua et Allahada o içinden gelmesini istedigin şey ölümden önce gelsin sana ibadetini yapmıyorsun diyen yok ancak yoksa Kuranin bir kısmını kabul edip bir kısmını reddediyor musun? Allah sana içinden geldiği zaman değil açık açık sana emrediyorum kapan fitneye sebep olma toplumun ahlaki yapısını bozma diyor sen hala içinden bahsediyorsun

• Ne halin varsa gor

• Sende gorceksın

• Hayır kapalıyım zaten.

0|0
    0|0
  • evlilikle kapalılık arasında bir bağ göremiyorum. kapanmıycam.

0|0
    0|0
  • Evlenmiycem ve kapanmiycam

0|0
    0|0
  • Kapanmak gibi bir düşüncem olsa bekarkende yaparım. bekara az günah yazılıyor diye bir durum yok sonuçta.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
    • neden hayır

• Araştırdım darwinin kitaplarını okuyarak mi pardon arastirmani kisaca anlatirmisin

• Kuran'ı okuyarak, altını çizdiğim ayetleri sorgulayarak farklı çevirilerden açıp inceleyerek, dini kitaplar okuyarak araştırdım. Sanki bilimsel gerçekten bahsediyor da araştırıp kabullenmememi garipsiyor. İnanmıyorsam inanmıyorum.

• Kocam ister le olmuyor o işler. Kocam isterse acilirimlada dönmüyor. Herşey kadında bitiyor.

0|0
    0|0
    • yanlış cevap

• aklıma geldi ama emin olmadan yazmayayım dedim @ceyrekxaltin

• @tombik_ozan 👍

• kesinlikle ama kesinlikle kapanmam

0|0
    0|0
    • içinden gelmeli inanç konusunda zayf olduğumu belrttim ve kapanma zorla olmamalı kapancaksan adam akıllı kpancaksın kapalı insanlar makyaj bile yapmamalı bana göre senle bunu tartışmasına girmeyeceğim teşekkür

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben.

0|1
    0|0
  • Düşünmüyorum :D

0|0
    0|0
  • @Gazali_2016 arkadaş bir soru sormuşsun ama amacın cevap almak değil kapanmayan kadınları yargılamak. Güzel güzel kapanmam diyenlerin neden üzerine gidiyorsun? O zaman sorunu başka tarz da sorsaydın? Yazanlara saygı duymayacaksan soru sorma.

0|0
    0|0
  • Icinden gelmeli..

0|0
    0|0
  • evlenince kapancam hacı evden dışarı çıkmıcam eve kapatcam kendimi :D

0|0
    0|0
  • Biraz daha versinler sonra kapanırlar.

0|0
    0|0
    • Yarın aynı durumla karsilasirsan anlarsın kardeşim

• Çok karşılaştım merak etme. Her haltı yiyip kapanınca masummuş gibi davrananlar anca safları kandırır.

• kafa kılını kapatınca ne oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...