Hayatinda birisinin olmasini "Yakışıklı \Güzel" olmayla ne kadar ilişkilendirirsiniz?

İlla ki güzel ya da yakışıklı mi olmak gerek? tabi ilk gorus de etkilenmek önemli fakat, bunun zamanla kaybolduğunu dusunuyorum

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Ya yakışıklı güzel orası tartışılmaz allah yaratmista duzugun olayacak sonusta kim saçı başı daganik dişleri sari tırnakları pis birine bakar ki bakım lazim

0|0
    0|0
    • Aslında şunu kasıt etmek istedim, birini begeniyorsun fakat zamanla güzellik bir yana çekiliyor

• Tabi karşılıklı olarak iki tarafta 10 yıl sonra birbirine alışıp sevgi ve saygılarını surdyrdukten sonra resim pek önemli olmuyor temizlik devreye giriyor :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim sevdiğim adam çokta yakışıklı değildi ilk gördüğümde tipsiz geliyordu hatta ama bir müddet sonranaşık olmaya başladım ve bana çok yakışıklı gelmeye başladı kalple alakalı bir şey o göZüm görüşü bence

0|1
    0|0
  • Ben goruntu acisindan iyi oldugumu dusunuyorum fakat hayatimda biri bulunmamakta, goruntuyle ilgisi oldugunu sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Şimdi ben tipe önem vermem dersem yalancılıkla allah katına çıkarım

0|0
    0|0
  • Biraz yakişikli olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• guzel/kisilik/fizik kisilik en onemlisi

0|0
    0|0
  • Alakası yok bence

0|0
    0|0
  • Zamanla kaybolur tabi ki ama insan disini begenmediginin içini de merak etmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...