Çalıştığım iş yerinde çok hakarete uğruyorum çıkmak istiyorum ama ailem bu duruma karşı?

5aydur çalıştığım avm de eğlence merkezin de çalışıyorum üniversite mezunuyum iş bulamadım diye geçici girdim ilk günlerde herşey harikaydı ama son zamanlar da çok hakarete uğradım çok laf yedim bir çocukla da kavga ettim cikisimi vermek istediğimi söyledim müdüre çünkü çok baskıcı biryer müdür ki berbat biri aileme söyledim ilk tamam dediler şimdi yasa girmişler sen kafana koydu isen yaparsın falan diyolar moralim sıfır ne yapacağım bilmiyorum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir iş yerinde en önemli şey moraldir o yoksa orada çalısılmaz. ayrıca sen orayı kafanda bitirmişsin artık orada çalışman sana bir fayda vermeyecek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• senin görüşüne fikrine ters olan bir yerde çıkacaksın tabiki, kimsenin basamagı olma, dik dur, ailen karşı gelipte sonuçta bir kamu kurumu degil. daha güzel daha modern bölümüne göre bir iş bulursun kimseye minnet etme

0|0
    0|0
  • otur mantıklı düşün, çok guvendıgın bırıne kendı kafanı anlat, sonra onunda gorusunu dınle karşılaştır kaçırdıgın bı yerı o goruyomu ona bak sonra da kararını ver.

0|0
    0|0
  • Evlen kurtul. Bayanlar cok ezilir.

0|0
    0|0
  • Aileni Allah ıslah etsin.

0|0
    0|0
  • Hangi avm?

0|0
    0|0
  • İşini bul öyle çık oradan bayan

0|0
    0|0
  • yeni iş bulcan bu işe geçiyom diyip cıkcan..

0|0
    0|0
  • Senle dertleselm yarın aynı durum bende de vardı

0|0
    0|0
    • Ben 4 aya yakın dayandım çıktım

• Çık işten boşver ailene durumu izah et. Sen bana mesaj atsana

• Markette başımda lise mezunu ağzı bozuk bir müdür vardı anlıyorum seni

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...