Beni iki defa aldatan ama hayatımın aşkı olmuş eski sevgilimin doğum gününü kutlamalı mıyım sizce?

Beni iki defa aldatan ama hayatımın aşkı olmuş eski sevgilimin doğum gününü kutlamalı mıyım sizce? Sevgim kalmadı ona karşı ama Yinede birlikte güzel şeyler yaşadık. Bunlar için kutlamalı mıyım?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Seni iki defa aldatmış..
    Seni iki defa enayi yerine koymuş..
    Seni iki defa aldatırken içinden "sittiret o sa lağı, nereden haberi olacak ki, sen dalgana bak oğlum" demiş kendi kendine..
    Hatta belki çok daha fazla aldattı da sen sadece iki tanesini öğrendin..
    Birlikte yaşadığınız güzel şeyler ne peki? Aklı başkalarındayken senin yanında mutluymuş gibi rol yapmak.. Sana göre güzel, ona göre rol sadece..

1|0
    0|0
    • İlk sevgilim olması olabilir. Onunla yaşadığım her şey bu yüzden benim için çok özel olduğu için olabilir bunu isteme sebebim. O ne düşündü aslında, rol mü yaptı gerçekten bilemem ama özeldi sonuçta

• Yani şöyle diyorsun:
      "Ben bu poku pasta sanmıştım. Sonradan anladım ki pokmuş, ama önemli değil. O benim için özeldi. Hayatımda gördüğüm ilk pastaydı. Pok bile olsa bana çok güzl duygular yaşattı. Artık devam edemeyiz ama senin gönlümde ap ayrı bir yerin var pok."

• Evet öyle. Ben onun kadar vefasız biri değilim ne yapayım :)

En İyi Kız Görüşü

• Bence hiç gerek yok. Sadece andığında gülümseyebilirsin güzel günlerin hatrına o kadar.

1|0
    0|0
    • Öyle yapıyorum zaten. Yılda bir defa, güzel günlerin hatrına benden tek bir iyi ki doğdun mesajı alması ne onda ne bende bir şey değiştirmez sanırım ama ona değmez

• Tabiki değmez. Hem seni cepte diye düşünmesine sebep olma. :-)

• Whatsapp'tan beni engellemişti, yazsam bile göremezdi bende göremeyeceğini bildiğim için ordan yazdım içimden geçenleri. Böyle daha uygun oldu :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Gel 3. kez aldat demek istiyorsun sanırım..

0|0
    0|0
    • Hayır sevgim kalmadı. Affetmem de mümkün değil ama çok sevmiştim onu vaktinde ve güzel şeyler paylaştık beraber. Bu yüzden

• Haklısınız gereksiz olacak. Teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

• kızlar niye bu kadar saf..

1|0
    0|0
    • Birlikte güzel vakit geçirdik her ne olursa olsun.

• kırdıysam kusura bakma kimseyi üzmek gibi bir niyetim yok.. gördüğümü söylerim ben..

• Tabiki söyleyebilirsiniz. Ben öyle olmadığım halde Yinede görüşünüze saygı duyduğumdan peki deyip çekilmeyi tercih ettim. Kırılmadım :)

• Kutlama

0|0
    0|0
  • Gerek yok kutlama.

0|0
    0|0
  • Kutla içinde kalmasın ama onun için çok anlamı olmaz..

0|0
    0|0
  • Benim ki kutlandıysa hayli hayli kutlamalısın...

0|0
    0|0
  • taş nerede taş taş yarayım bu kızın kafasını

0|0
    0|0
  • Kızlar kendilerine değer vermeyen erkeğe değer vermekten bıkmadı. Zaten hep böyle erkekler seviliyor.

0|0
    0|0
    • Sevmiyorum ama sonuçta çok büyük bir aşk vardı ona duyduğum. Güzel günler geçirdik ve üzülmüş de olsam çok çok Mutlu ettiği günlerim de çoktu benim. Bunlar hatrına bir doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun cümlesi yazabilirim diye düşündüm ama vazgeçtim

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır kutlama tamamen gereksiz..

0|0
    0|0
  • Evet de ki iyi ki doğdun iyi ki hayatıma sictin. Başkalarının altına girdin. Salak misin kızım sen?

1|0
    0|0
  • Bence kutlama

0|0
    0|0
Yükleniyor...