3 Dilek hakkınız olursa ne seçerdiniz şöyle bir düşünün?

Arkadaşlar 3 dilek hakkınız olursa bu zamana göre ne dilerdiniz sınırı olmayan birşey olarak ne istenebilir.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evren'in en büyük gezegeninde yaşayıp tüm film, dizi, anime ve oyun karakterlerinin gerçek olmasını isterdim. Yine boyutlar ve evrenler arasinda gecis yapip farkli doga ustu olaylara tanik olmak isterdim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• 1- Yarın okula gitmemek
    2- Baş ağrımın geçmesi
    3- Sınırsız dilek hakkı niahaha 😜😅😉

0|1
    0|0
  • 4 dilek

0|1
    0|0
    • Her biriyle sayıyı bir artirirdm isteyeceği şeylerin sonu geldiğinde dilek istemeyi birakirdm ;)

• Sınırsız dilek huzur ve aşk.

0|1
    0|0
  • valla kardeş 25 yıllık yaşantımda gördüm ki bu dünyada en önemli üç şey;
    sağlık, mutluluk ve huzur. ben bu üçünü isterdim, bu üçüne sahip olan herşeye sahip olur demektir. kendimce haddinden fazla paraylada oynadım ama huzurum yoktu ve gördümki huzur ve mutluluk olmadan dünyalar senin olsada içindeki sıkıntılar gitmiyor.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle para eşit değil mutluluk

• ve en önemliside sağlık. bu klişe bir laf ama hakkatende öyle. küçük bir hastalıgımızda bile nasıl tatsız oluyoruz, o an bize istediğimz herşey verilsede mutlu olamıyoruz çünkü iyi değiliz vücudumuz bitkin kırgın, heleki daha kötü sağlık problemleri var inan bana dünya hayatı bitiyor senin için kötü bir sağlık problemin olunca. örneğin sakıp sabancı, zenginliğini biliyoruz ama adam gidipde bir kebap yiyemiyodu hep püre tarzı şeylerle beslenmek zorundaydı keza 2 oğlu özürlüydü, bu adamı şimdi o kadar parası kurtarabildimi o zevkleri tattırabildimi? hayır.

• Para para para

0|0
    0|0
Yükleniyor...