Hanımefendi bir kız sizce nasıl olmalıdır?

Bir kiz hanimefendi nasil olmalidir size gore? Ister uzun uzun ister kisaca dinlemek isterim sizden

1|1
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• ağır başlı konuşmalı güler yüzlü dürüst oturmasını kalkmasına bilen, benim hatalarımı düzelten ve uyaran, eve geldiğimde yemekler hazır olup karşımda beraber yedigim. bağırıp çağırma yerine arkadaş gibi olan karşısındaki erkeği hehehe yani beni hakeden birisi olsun isterdim gözü dışarda olmayan ve en önemlisi bağrımda sıcaklığını hissettiğim birisi olmali. aklıma şimdi bunlar geldi :)

0|0
    0|0
  • Nerede nasıl davranacağını bilmeli

0|0
    0|0
  • oturup kalkmasını bilmeli ilk olarak
    lakin bazı devrin kızları bunu yanlış anladı :D

0|1
    0|0
  • Trip atmamali kapali olmali efendi olmali...

0|0
    0|0
  • hanım hanımcık...

0|0
    0|0
  • kendini bilmeli kimseye kendini ezdirmemeli

0|0
    0|0
  • Bence sessz narin bisey olmalı yerinde konuşmalı herkese cevap vermemeli sacma sapan herseye gülmemeli

0|0
    0|0
  • Alicenap, talakat sahibi, ve en önemlisi müşfik bir kız olmalı :)

0|0
    0|0
  • Edepli.

0|0
    0|0
  • Az konuşmalı toplum içinde, oturup kalkmasını bilmeli, nerde nasıl davranılmasını bilmeli, edepli olmalı, erkeklerle felan fazla sarmaş dolaş yılışık olmamalı, efendi olmalı, utangaç olmalı

0|0
    0|0
  • Oturmasını kalkmasını , Nerede ne konuşacağını bilen. Özellikle toplum içinde kahkaha atmayan.

1|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Hanımefendi derken? Normal biri ol işte

0|0
    0|0
  • Uzun bacakli bacak omuza yapilmasi lazim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dır dır etmeyip Nerde ne yapacağını bilen

0|1
    0|0
  • oturaklı olacak her erkeğe öyle kuyruk sallamıcak gerekırse uzak durcak abi.

0|0
    0|0
  • Onu boşverde
    Kadın dediğin:
    Sokakta hanımefendi
    Mutfakta aşçı
    Yatakta...
    olmalı.
    Yani öyle diyorlar, ben bilmem.

0|0
    0|0
  • Narin , küfür etmeyen , saygılı biri bence

0|0
    0|0
  • Oturmasini kalkmasini bilmeli yalaka bir tip olmamali argoyu cok fazla kullanmamali giyimine kusamina az da olsa dikkat etmelidur bence

0|0
    0|0
  • edepli namuslu iyiyi kötüden kötüyü iyiden ayırabilen sigara alkol kumar vb. alışkanlıkları olmayan oturmasını kalkmasını bilen güçlü iradeye sahip iyi insanlarla takılan derslerine çalışan kültürlü olmalıdır

0|0
    0|0
  • neysen osun değiştiremezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...