Üniversite ve Arkadaşlık?

Bu sene üniversiteye başladım, istediğim bölüm oldu ama hiç beklemediğim bir üniversite geldi, hayatımın şokunu yaşadım yani. O yüzden hep nefret ede ede gidiyorum oraya, gitmekte istemiyorum. Arkadaşlık ilişkisi kuramadım doğru düzgün öyle arkadaş grubuda yapamadım. Hayattan soyutladım kendimi, canım hiçbir şey yapmak istemiyor,1 hafta evden çıkmasam garip gelmez. Ailem üstüme çok geliyor arkadaşlık meselelerinden dolayı. Yoruldum yani hayata karşı güçlü hissetmiyorum. Arkadaşlık ilişkilerini takmam normalde, ama herkes bunu yuzüme vuruyor. Bu 4. sinifa kadar böyle mi gidecek, hiç düzelmeyecek mi?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Düzelir bende benzer sorun yaşadım ama ikinci senemde okulun hepsiyle arkadaş oldum , kendi kendini motive etmen lazım gelip geçici üni hayatı, bir şekilde eğlenmeye ve çalışmaya bak

0|0
    0|0
    • Olamıyorum maalesef çunku devam zorunlulugu yok ve cok kalabaligiz boyle olunca millet ya gelmiyor ya da 500 kisilik amfide bir gordugunu bir daha goremiyorsun belkide bu yuzden alisamadim

• Hm anladım. En ön sırada oturanlar genelde derse gelen tiplerdir önlerden kestir gözüne , sana benzeyen birini

Yükleniyor...