İstenmeyen gelin/damat olsaydınız ne hissederdiniz?

Çok seviyorsunuz birbrinizi fakat sevgilinizin ailesi sizi istemeseydi neler hissederdiniz?
Veya sevdiğiniz kişiyi sizin aileniz istemiyor tepkiniz ne olurdu?

4|3
29|35

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilimle biz birbirimizi isteyip sevdikten sonra gerisi acikca pek önemli değil hayatini sevgilimle paylasacagim kimse karisamaz bence. yani tabi karisip öneri yaparlar doğruyu yanlisi gösterirler eyvallah ama evlendikten sonra bile boyle şeyler yapıyorlarsa önlemimi alirim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• Ama şöyle bir durum da oluyor. Genelde geçici sevgililer bu durumu hep bahane olarak kullanıyorlar. Benim eski sevgili de annem seni istemiyor ama, gizli devam edelim demesine rağmen aynı bahaneyle 9 ay sonra ayrıldı.
    Ama diyelim ki gerçekten aile beni istemiyor diyelim, gidipte sevdiğim kadına "Ya ben ya ailen" diyemem, ona bu haksızlığı yapamam.
    Ailesine rağmen devam etmek isterse devam ederim... Baktım ki kararsız davranıyor seçim yapmak zorunda bırakmam ve ayrılırım.

1|0
    0|0
  • Beni sevmeyen ölsün yaa :D öldürürdüm www.hediyeteyze.com/.../...minibus-soforleri-2.jpg

1|0
    0|0
  • kızı kaçırırım. en mantıklısı. istenmeyen ortamlarda yapılan organizasyonlar ister istemez gelin damatın keyfinide kaçırır.

1|0
    0|0
  • tamamen sevgilimin durumuna göre hareket edebilirim. mesela o bir şeyler yapmaya çalışmıyorsa, bende yapmam. Ama o savaşıyorsa, bende savaşırım. Düğün günü çıkan kavga sonucunda kuzenimle karısı ayrıldı. DÜğün sonunda kavga çıktı, bir gün sonra boşanmaya gittiler. vesaire.

1|0
    0|0
  • son karar sevdiğim insana aittir.. o bitti demeden bitirmem... ailesi yüzündende sevdiğim insanı kaybetmeyi göze almam...

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Beni ıstemeyenler le isim olmaz

1|0
    0|0
  • Evlenmem.

1|0
    0|0
  • Benim Ailem benim istediğimi istememe şansı yok herzaman arkamdadirlar. X kişinin ailesi istemezse kaçırırım ugrasirim veya olmazsa oda istemezsen yapacak birsey yok :))

1|0
    0|0
  • Allah kimseye yaşatmasın; zor durum.

1|0
    0|0
  • Hırs azim ve betonu deldim evet ben 😂

1|0
    0|0
  • ben bir şekilde kanlarına girerdim

1|0
    0|0
  • Bende onları istemem

1|0
    0|0
  • Bir şey hissetmez kaçırırdım.

1|0
    0|0
  • Ezik hissederdim

1|0
    0|0
  • İstemeye damat tarafı gittiği için problem yok.

1|0
    0|0
  • Çok umrumda olmazdı

1|0
    0|0
  • her şey karşılıklı yinede saygısızlık yapmazdım

1|0
    0|0
  • Benim bacanakta oldu aynı durum. Söke söke aldı kızı kimseyi takmadı çocuk :)

2|0
    0|0
  • Ailesinden uzak yere tasınırdık

1|0
    0|0
  • İstemiyorlarsa zaten olmazdı. Olduysam da ziyarete falan gitmem öyle.

1|0
    0|0
  • kızı kaçırırım

1|0
    0|0
  • Her zaman büyüklere karşı alttan almak lazım :D Sınırı geçmesinler ama patlama olur :D

1|0
    0|0
  • üzülürm

1|0
    0|0
  • en korkutugum şey kanks ya

1|0
    0|0
  • Sorununuz ne sizin derdim

1|0
    0|0
  • Gidere gider

1|0
    0|0
  • sizemi kaldık ay b*kum derim :D

1|0
    0|0
  • Banane? Kizin babasiyla mi evlenecegim? Istedigi kadar sevmeyebilir.

1|0
    0|0
  • Öyleyim ve gram umurumda değil

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 28

• Olabildiğince içli dışlı olmamaya çalışırdım. Evime gelirse güler yüzlü karşılarım hizmet ederim bende onlara gittiğimde yine saygıda kusur etmem, ihtiyacı olduğunda elimden geldiğince yardımlarına koşarım sonuçta sevdiğim adamı doğurmuş büyütmüş ama samimi olmam. Öyle hayalimdeki gibi her gün arayıp annecim babacım nasilsınız diyip her şeyimi onlara anlatıp kendi annem babam gibi göremem veya her bunaldığımda onlara gidemem ve bu beni üzer. Kendi ailemde aile sıcaklığını hiç yaşayamadan büyüdüm onun için evlendiğimde eşimin ailesinden isterim bunu.
    Aynı şekilde eşim istenmezse çok üzülürüm ama aynı davranışı ondan da beklerim.

1|0
    0|0
  • öncelikle ne hissettiğimize bağlı vazgeçemeyecek kadar çok seviyorsam bilemiyorum önce her türlü yapıcı olmaya çalışırım her konuda olmyosa ya bitiririm ya yürürüm ;)

1|1
    0|0
  • hiçbişey hissetmezdim sevdıgım adama bakardım.

1|0
    0|0
  • Ayy düşünmek bile istemiyorum

1|0
    0|0
  • İstenmediğim yerde durmam..

1|0
    0|0
  • Seni kaçırayım derdim herhalde :D :D

1|0
    0|0
  • Pek muhattap olmam

1|0
    0|0
  • Sevdiririm kendimi

1|0
    0|0
  • beni istemiyorlarsa olmaz zaten, her gordugumde kotu hissederim. rahat olamam o zaman, kendi ailem istemiyorsa sevdiresiye kadar hepsinin basini agritirim😄

1|0
    0|0
  • Aile, akrabalarım eşimi kesinlikle istemiyordu herkesi karşıma aldım evlendim şu an çok şükür herşey düzeldi ama bunda en önemli pay benim eşimin azmi dışında anne babam ve erkek kardeşimin desteğiydi sen de pes etme emin ol düzelecektir ailelerde anlaşmalı unutma bu yüzden ikna etmeyi deneyin

1|0
    0|0
  • Ayy onlarin oğluda David backem zaten 😃

1|0
    0|0
  • Beni istemeyeni ben hiç istemem

1|0
    0|0
  • Üzülürüm ya

1|0
    0|0
  • İlişkiyi ben yaşayacağım ailem değil saygı duymak zorundalar eşimle evlenicem ailesiyle değil görmezden gelirim umrumda olmaz.

1|0
    0|0
  • Evlenmezdim

1|0
    0|0
  • Isteyen birini bulurum. Ailesi istemiyosa ben varmam ona

1|0
    0|0
  • Kötü hissederdim ve ayrılırdım.

1|0
    0|0
  • Çok kötü hissederdim depresyona kadar yolu var benim için :(

1|0
    0|0
  • Olmam İnşaAllah 😔

1|0
    0|0
  • ne kadar seversen sev aileler istemeyince bir yerden patlak verir o yüzden seve seve ayrılırım.

1|0
    0|0
  • Benden iyi gelin mi bulacaklar mecbur isteyecekler. Benim ailemden ondan iyi damat bulamaz ☺

1|0
    0|0
  • Takmazdım

1|0
    0|0
  • bence saygı duy ve birbirinizi seviyosanız bırakmayın er ya da geç hallolur vazgeçmeyin :)

1|0
    0|0
  • Kötü hissederdim tabiki sonuçta seviyorum oğullarını

1|0
    0|0
  • Şu an aynı durumu yaşıyoruz ailem istemiyo :(

1|0
    0|0
  • Oyle bir durumdayim. Umursamadim simdi elime muhtaclar Allahin isi iste

1|0
    0|0
  • Ben öyleyim zaten