Sigorta kaza işlerinden anlayanlar bakabılır mı acaba +1 ?

Arkadaşlar erkek kardeşim 15 yaşında 2008 yılında kaza yaptı araba carptı ayagına 2 hafta kadar hastanede yattı neyse Şu an annem babam ayrı ben calısıp bakıyrm evıme babam sıgortadan para gelecegı ıcın annemden kardesımın vekaletını ıstedı bızde durumu arastrdık anladık kendısının kesınlıkle paraya ihtiyacı yok maddı durumu gercekten cook ıyı sırf boze vermemek ıcın kendısı aqlmak ıstedı bızde bugun annemle avukata gttık arastrdık hastaneden raporları almamız gerekıyor yarın ege unıversıtesıne gıdıp raporları alıp sıgortaya gnderecegım. Kardesımın herhangı bır problemı yok ama doktora ne dıyorsa acıyor de demıs babam kardesmde oyle sylems belgeler hazır yanı :) bıze bır kapı acıldı allah tarafından gercekten cok sevındım cunku anneme ev almayı her zaman ıstedım burdan tasınmayıda artık ev bakıyrz farklı semtten ama sıgortanın ne kadar para verecegı mechul sızce ne kadar verırler ayagında herhangı bır seyı yok ama doktora acıyor falan demıs bundan anlayan bırısı yardımcı olabılır mı acaba cok sevınırım :)

1|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Boşa sevinmissin.. Aile gecindiren cocuk sahibi insanlarin ölümlerinde anca bir ev parası veren sigorta ayağı aciyan biri için teselliden başka bişey vermez. Boşa heveslenmeyin yani..

1|0
    0|0
    • Ucnda en az 60bın tl oldugunu bılıyorum maddı durumum cok ıyı ama ev almak benı asar :d

Erkekler Ne Diyor 4

• acıyor sözünü dikkate almazlar bir sürü test röntgen ve heyet süreçleri olur yani dosyasına göre. Allah yardımcınız olsun.

1|0
    0|0
    • Hepsını almıs babam raporların aynısını alacagım yarın tanrı yardımcı oldu teşekkr ederimm ^^

• inşallah alırsınız...

• Sakat falan kaldıysa verirler anca ama kardeşin futbolcuyum artık oynayamıyorum koşarken ağrıyor falan derse iyi olur

1|0
    0|0
    • Demıs zaten :s

• Sakat kalmadıysa para almanız imkansız

• Doktora acıyor dems zaten raporlar tamam para gelıcek kesın ama ne kadar errler onu sormak ıstedım

• takdir etttim kız seni afferin :=)

1|0
    0|0
    • Ne bakımdan :s

• hayırlıs olsun hakkında haydi bakalım :)

• Hepimizinn ^^

• bir ev parası vereceklerini zannetmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...