Düğün sevmeyen var mı?

ben düğünleri hiç sevmem gitmemde annem seninde düğününe gelen olmaz diyor ama benim hiçç umrumda bile olmaz

0|1
1324

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yemin ederim iğreniyorum ya hayatta gitmem

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Ne düğünü severim ne gürültüyü severim nede oynamayı, bide dansa bayan kaldırır gibi kalk kalk oyna diye kaldırırlarsa şalter atıyor bende :)

1|0
    0|0
  • o vaziyet bendede var.. ama gel görk dediği olay çok doğru seninkinede gelen olmaz. ne b0k yiyecez bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • Bende hiç sevmem, gitmem.
    Oynayan insanlar bana çok komik gelir, onları ciddiye alamam.
    Yani koskoca iş adamı bile olsa, oynarken görsem onu bir daha ciddiye alamam.

0|0
    0|0
  • Nefret ederim en son zorla kuzenimin düğününe gittim

1|0
    0|0
  • Bende sevmem.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum ama yakın vakitte düğün sezonu açılıyor b. ku yedik şimdi :/

0|0
    0|0
  • evleneceğim kişi keşke az anlayış göstersede düğün yapmasak keske gene giysin gelinliğini ama düğün işini hiç sevmiyom

0|0
    0|0
    • gelinlik+nikah+kokteyl tarzı bişi veya arkadaslarla ufak kutlama annemin dıdısının dıdısının suratını görmek zorundayım

• evlenmek güzel bişeyde valla sırf düğün olmasın diye hep bekar olmak istiyom

• Düğün sevmem ama düğününe gelmeseler oyle kalırsın başkan umrunda da olur

1|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum sırf bu yüzden evlenmedim 😂

0|0
    0|0
  • Sevmem pek pasta için giderim

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum kalabalık, bide saçma geliyor; kadın erkek karışık oturuyor açık saçık giyinenler herkes harama bakıyor, benim düğünüm vesilesiyle millet günaha girecek... Töre takı olayı felan, millet ne der anlayışı. Ben aileme diyorum evlenirsem aile içinde birşey yapalım diye ama kızıyorlar ben de evlenmeyeceğimi söylüyorum felan arada konu açılırsa tartışıyoruz

0|0
    0|0
  • ben sevmem ben düğünümü gayet nezih modern yapacam lan :D öyle oyun havasıymış bokmuş boyaymış hiç hoş değil zaten oynamasınıda bilmem

0|0
    0|0
  • tiksinirim

0|0
    0|0
  • 45ten sonrada evlenmede zaten

0|0
    0|0
  • ben de sevmiyorum gitmiyorum da ilere es kaza evlenirsem ne yapcam bilmiyom :D

0|0
    0|0
  • Bende sevmem bide zorla oynamaya cikarirlarya deli olurum

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsan gitme bende sevmem

0|0
    0|0
  • Düğünler güzel bir gelenek yinede herkesin düğününe gitmek bana yakışmaz havalı olmuyor...

0|0
    0|0
  • bende sevmem, mümkünse düğünde yapmayı istemiyorum

0|0
    0|0
  • düğün nişan sünnet vb özel günlerinizde profesyonel kamera ve fotoğraf çekimi yapılır :):)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 12

• Düğüne bayılırım 💃 ama düğün yapmayı düşünmüyorum 😐

1|0
    0|0
  • Kuzenimin düğününe bile gitmedim.

1|0
    0|0
  • Ben bayılırım yeri geldiğinde tumblr girl olurum yeri geldiğinde de kalkar oynarım düğün samimi bişey ldsjkşdsg :D

0|0
    0|0
  • Var bende hiç sevmem 😄

0|0
    0|0
  • Been ✋

0|0
    0|0
  • Bende hiç sevmem yani saçma gelir ki ilerde düğün taraftarı değilim ki annem de benim gibi düşünüyo neyseki

0|0
    0|0
  • Çok sevmem

0|0
    0|0
  • Bizim ailenin düğünleri eksantrik oluyor, ben seviyorum. :)

0|0
    0|0
  • ben de sevmem

0|0
    0|0
  • Ben çok sefiyorum 😄

0|0
    0|0
  • sevmiyorum gereksiz bir gelenek. bu gece seviscez hadi hep beraber kutlayalım der gibi ajsjfj

0|0
    0|0
  • Aaa ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...