Bir insan bu kadar itici olabilir mi?

Genetiksel olarak agzimdaki disler fircalamama ragmen curuyor ve yamuk yumuk. Kocaman burnum var. Sivilcelerim asiri cikmisti bu yuzden ilac kullandim ve iz kaldi suratimda hep. Saclarim kalin telli berbat gozukuyor kahverengi. İlac kullandigim icin kilo aldim iri yariyim boyumda uzun berbat gozukuyorum. Boyle yasanir mi be? Allahim beni nelerle siniyorsun yarabbim ya gulusum desen igrenc allahim al canimi bu ne ya butun insanlari guzel yaratmis beni igrenc yaratmis ben boyle yasamak istemiyorum ya

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• böyle isyanlara devam sen!!! Allaha her zaman şükretmesini bilmek gerek.. böyle zamanlarda senden daha kötü olanları düşünmelisin.. benden daha kötüsü olamaz deme.. Allah seni bilerek böyle yaratmamış haşa.. herkesin dünyada bir sınavı vardır, belkide senin ki bu.. istemeyi bileceksin.. veren oysa alan da odur.. vermiyorsada istemeyi bilmediğindendir.. isyan etmek yerine dua etmeni öneririm.

0|0
    0|0
    • Deniyorum bir kjac kere denedim olmuyor iste hep bir yanim eksik aynaya bakamiyorum allaha inaniyorum ama aynaya bakinca igreniyorum topluk icinde utanarak yasiyorum

• Kuafor isini filan gecelim ilk once bende boyle bir anne oldugu surece imkansiz... Allahim dusundukce aglayasim geliyo ya. Kaybolmus hissediyorum her zaman ya 1 gun de iyi hissedeyim nolur... Kendime inancim 0 onu 100 e cikarmam cok zor nasi yapicagimi bilmiyorum

• bence sen bu kafayla çok zor çıakrtırsın onu 100e.. baştan pes etmişsinki.. baştan yapamayacağını dşünuyorsun.. biz ne desek nafile..

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• Okurken ben gerildim sakin ol ya

0|0
    0|0
    • Ben her dakika boyle hissediyorum iste ne gulebiliyorum ne arkadaslarimla eglenebiliyorum yiyip bitiriyor beni

• bunların hepsini düzeltmek için yapabilecek şeylerin var maalesef bunları buraya yazınca bir şeyler değişmiyor

0|0
    0|0
    • Duzelmiyor tamam mi kilo versem de vermesem de bisey farketmiyor cunku ben ince yapikli degilim yuzun gozum makyajla daha da igrenc oluyor yapacak hicbiseyim yok

• bu kadar karamsar olmamanı öneririm

• Yapicak bisey yok

• Kendinden böyle bahsetmen cok kötü

0|1
    0|0
  • Fotoğrafını goreblirmiyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...