Hiç arkadaşım kalmadı?

Kimsem yok.. Ailemle aramız iyi değil ev çok kasvetli herkes birbiriyle küs zaten.. Benimde senelerdir yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen bir arkadaş grubum vardı tek gücüm onlardı fakat nasıl olduysa hepsi aynı dönemde başka arkadaşlar buldu ve ben her zaman benim dostlarım bana yeter diyerek kimseyle samimi olmadım bile.. Şimdi ne hal hatır soruyorlar, ne gittikleri yerlere çağırıyorlar, işi düşünce arıyolar sadece. Mesajlarıma cevap vermiyorlar..Özel hayatım, psikolojim, ruhum zaten çökük kimseyle konuşamamak telefonumu açtığımda arayacak bir kişi bile olmaması, 18 yaşında olduğum için mi bilmem, beni çok etkiliyor.. Geçen gün biriyle karşılaştık dışarda ağlıyordum, yüzüme baktı naber dedi ve yanındaki arkadaşıyla geçip gittiler.. Daha 1 sene önce birbirimizde kalıp, sarılıp ağlarken.. Kimseye güvenmeyecekmişim meğer..

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağı yukarı aynı durumdayız / Yazdıkların beni etkiledi / Şunu söyleyebilir ama ; Hayatın o kadar başındasın ki ; Gelecekte kimlerle karşılaşacağını bilemezsin, belki de en yakın dostun olacak kişiler biryerlerde.. Hayata karşı sayısız şansın var.. Bunları gelecekte değerlendireceksin, ve bu kez yaptığın hataya düşme ; Hayatının merkezine kimseyi koyma. Herşeyim dediklerin gittiğinde işte böyle Hiçbir şeysiz kalırsın , bu tecrübe olsun sana.. Son olarak ; Yer değiştirme şansımız olsaydı senin hayatını seçerdim, benim yalnızlığım daha büyük ve telafisiz.. Senin en azından yakında seni bulacak şansların var.. Karamsar olma.. Her yeni gün yeni bir umuttur :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Seven dikene katlanır, ayrılığa yürek mi dayanır diyo şimdi şarkıda sanatçı. Bana sorarsan yanlış arkadaşlar yanlış dostluklar edinmektense yalnız olmak iyidir. Hem ne yalnızlığından bahsediyorsun Rabbimiz var hamdolsun.

0|0
    0|0
    • orası öyle ama 18 yaşında ki bir genç kız istemez mi arkadaşıyla dedikodu yapsın, birlikte sabahlasın, yatıya kalsın, alışverişe çıksın...

• @Soran doğru diyon da bazen geçiş dönemleri vardr hepimizin hayatında. Genelde ortam veya mekan değiştirdiğimizde olur bunlar. Mesela işyerin değişir liseyi bitirirsin. Haliyle oradaki arkadaşlıklar azalarak biter.

• Ben de benzer bir durumdayım yeni arkadaşlar edinmek gerek ama kimseye de körükörüne bağlanıp güvenme yarı yolda bırakırlar

0|0
    0|0
    • ciddi ciddi ölmek istiyorum dünya ne iğrenç bir yer oldu ya...

• umarım bulabilirim... derslerden çıkıp çıkıp intihar yolu düşünüyorum gerçekten aşk, aile, arkadaşlık hepsi yalan

• Kendimi müziğe sanata kitaba verdim ben kendinle mutlu olmayı öğren insanlarla gene eğlen ama bağımlı olma

• Eh bende oyleyim ama benim yanlizligimi kendim sectim istersen arkadas oluruz cok kafana takma

0|0
    0|0
  • Hayat boyle aci kardesimmm ama bu sitede desarj olabilirsin yanindayiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...