Kızlar neden açık seçik resimlerin veya resimlerini burda paylaşır veya teşhir eder?

Hani bunun matığını anlayan var mı binlerce insana kendini meze ediyolar yorumlar belli zaten ego tatmini desen böyle egomu tatmin edilir hani amacınız ney?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Onu bende çözmeye çalışıyorum. Allah akıl fikir versin ne diyelim :)

0|0
    0|0
    • bencede bence kendilerini böyle gösterek hem özgüven eksikliklerini ortaya koyuyolar hem egolarını tatmin ediyolar başka bişey değil ama bilmedikleri bişey bu yaptıkları kendilerini düşürmekten başka bişey değil..

• valla aslında bence koymlarıda yanlış tamm hai yaptığı bişeyi koyar nasıl olmuş der bir yerinde yara vardır veya bir ilaç kulanmıştır falan hani gerçekten bir sorun veya bir amaç için koyar anlarım kıyafet gösterir bunu alcam nasıl olmuş gibi onuda anlarım ama nasılım güzelmiyim gibi kendini teşhire yönelik yeşler bence yanlış... düşün binlece kişi görüyo seni

• Haklısınız

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunca zamandır buradayım, pek öyle resme rastlamadım.

0|0
    0|0
    • nasılım bölümündekinden bahsediyorum illa çıplak olmasına gerek yok mesela bikinili gece kıyafetli resimlerden bahsediyorum sanki jkendilerini teşhir etmekten zevk alıyolar gibi

• Evet çok basit birşey basit insanlar yapar zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...