"Ev hanımı" olacağım diyen kadınlar nasıl oluyor da hala var olabiliyor?

Hayır, devir kadının toplumsal hayatta kendini kanıtlama devri. Evlendiğimde ben evimin kadını çocuklarımın anası olacağım sloganı size hiç yakışmıyor kadınlar, bilin istedim!

Sizce de kadın okumalı, kadın çalışmalı, kadın tek başına bir birey olabilmeli değil mi? Ev erkeği olmak istiyoruz biz :)

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Kadın evet okumalı, eğitimli ve bilgili olmalı. Ama kadının toplumsal görevi öncelikli olarak çalışmak değil anne olmaktır.

Amerika'da yapılan bilimsel araştırmalara göre çalışan annelerin cocukların eğitimde daha başarısız ve psikolojik sorunları daha fazla oluyor.

Yani bir annenin çalışması cokta mantıklı bir olay değil aslına bakarsan.

He bunu diyorum diye eziklersin belki ama ben de ingilizce endüstri mühendisliği öğrencisiyim, ilerde çalışıp çalışmama durumuma eşim değil ben karar veririm.

Çalışırsam bile 8-5 gibi bir süreyi geçemez bu, ev huzurunu sağlayan kadındır

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kadın okumalı, kadın çalışmalı, kadın tek başına bir birey olabilmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Herkes istediğini yaşar.

0|0
    0|0
  • Kadın hiç yoktan çocuğunun eğitimine yardımcı olabilmek için okumalı, kendini geliştirmeli. Bir nesli yetiştiriyoruz biz. Çok zengin olup çalışma ihtiyacı hissetmeyebilir belki ama okuma ihtiyacı hissetmeli.

0|0
    0|0
  • Kadın okumalı, çalışmalı, ekonomik özgürlüğünü kazanabilmeli ki kadınlık haklarına sahip çıkabilsin :)

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatina kimse karışamaz

0|0
    0|0
  • bir mesleği olmalı calısıp calısmıcagını kendisi bilir

0|0
    0|0
  • çalışmak en güzeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1