Baba kız ilişkisi?

babamla ekim ayından beri evde iki yabancı gibiyiz, beni -kazara- görürse hakaret ediyor, sofrasına oturtmuyor ve kredi almaya başladığımdan beri bir kuruş harçlık vermiyor.. ne yapsam bilemedim, bir yardımcı olur musunuz? kavga sebebimiz de öyle çok önemli bir olay falan da değil, baştan söyleyim, hatta hatırlamıyorum kavga sebebini bile öyle önemsiz yani..

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Baban menopoza girmis olabilir

1|0
    0|0
    • ya dnsghsxgs
      teşekkürler , güldürdün 😂😂

• aynen... yapacak bir şeyler olsun cidden istiyorum ama yok işte..

• ben artık olsun istemiyorum.
      O düşünmüyorsa ben neden üzüleyim ki

En İyi Kız Görüşü

• Benimki durmadan dırdır ediyor ama banane artık takmıyorum, herşeye sinirleniyor..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne babalar var ya gercekten anlamıyorum bır baba nasıl olurda evladını canını cıgerını yanı sofrasına oturtmaz ALLAH babana akıl ıhsan eylesın ınşallah tez zamanda bunun yaslılıgıda var sonra kızım bana bakarmısın dedıgı zaman ne olacak senın ıcınde bu hep yara olarak kalacak

1|0
    0|0
    • özür de diledim hatta, yanından kovdu, öyle kötü bir evlat da değilim ki neden bu kadar uzatıyor anlamıyorum :'(

• gercekten ben bıle ınan uzuldum sabırlı ol demek ıstıyorum sonucta o senın baban ama ne dıyeyım yanlış yapıyor bence bır baba evladına bu gıbı sebeplerden nasıl kuser anlamış degılım

• bilmiyorum belki de yanlış yaptığım ama yanlış olduğunun farkına varmadığım şeyler olabilir... cidden bilmiyorum

• Kavga sebebi önemli olmayabilir ancak sonrasında saygısızlık yaptıysan o zaman kötü işte

1|0
    0|0
  • demek ki onu çok yaralamışsın

1|0
    0|0
    • belki de..

• Allah rahmet eylesin, özür dilerim hatırlattığım için

• benim hatırlamam da sıkıntı yok sen babanı ya da anneni kaybettiğinde kaybedeceklerini düşün o baba bunu de sen benim babamsın de o nun nefret etmesi olamaz kimlerin babaları ayyaş sen benim çınarımsın de sevme ben seni seviyorum de ama şunu diyeyim babalarım ve annelerin görevidir sevmek olsun bu sefer rol değişsin

• Otur karşısına, baba şu sıkıntıyı giderelim de

1|0
    0|0
    • adam beni gördüğünde saydırmaya başlıyor, karşısına oturmam pek mümkün değil :/

• sanmıyorum, onun tek rahatsızlığı evinde yaşıyor olmam, bir keresinde benim evimde yaşıyor , benim ekmeğimi yiyor falan demişti hatta...

• Desin sinirlenmiştir, baba evladında geçmez. Hadi harekete geç

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...