Cübbeli Ahmet hoca'nın kızlar okula gitmesin demesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kız çocuklarının okutulmaması büyük bir suçtur ve bu adam açık açık suça teşvik ediyor insanları.

Hayır arkadaş, bu ülke yıllardır eğitimde eşitliği sağlamak için çabalarken hangi hakla bunu söyler? Nasıl olur da kamu davası falan açılmaz?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm sakallılarin anısıni avradini neyse ağzımızı bozmucam tüm insanlari kandıranlar şerefsizdir namussuzdur allaha kul olun kullarına tapmayin bu kadar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki gitmesin. Gidip de ileride erkeklere karsi haklarini savunacagina evde oturup cahil kalsin, ezilmeye mahkum olsun.
    Tövbe ya.. kafadan atip bir de suna Islam diyorlar ya. Gel de kafayi yeme. Hz. Ayse, peygamberimizin esi, kadinlara örnek kadin, erkeklere bile ders veriyordu. Egitim, ilim herkesin hakki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Haklı. Kızlar okula gitmesin demiyor. Kız erkek karışık olsun diyor. O videonun devamı var.

0|0
    0|0
  • O da bazen ne dediğini bilmiyor.

0|0
    0|0
  • 21 yy da cübbe ile dolaşan insandan ne hayır bekleyebilirsin bırak desin o dedi diye millet bildiğinden geri kalmıcak ya

0|0
    0|0
    • Kalmayacak mı? Sen içinde yaşadığın toplumu tanıyamamışsın herhalde. Önümüzdeki yıllarda kızların eğitimi ile ilgili bir çok çabanın boşa gittiğini göreceksiniz.

• Onun olması zor biraz yasa değişmediği süreceki yasanında değişmesi mümkün değil

• Yasanın değişmesi neden mümkün değil? Yasaları takan mı kaldı bu ülkede? Koltuktaki adam istediği an kimseye hesap vermeden yasayı değiştirir ve o %50 de onun arkasında durur. Her şey açık açık mahvolana kadar farkedemiyorsunuz.

• O adam dangalağın teki boşverin şunu.

0|0
    0|0
  • Bana kalirsa kimse okula gitmesin cocuklarin ahlaki okulda bozuluyo

0|0
    0|0
    • Yani ne de olsa bu ülkede okula gidenler de sizin kadar cahil genelde

• Ben aynı tavsiyeyi sana verecektim çok sığ bakıyorsun

• Sen once kendini biraz gelistir sonra konusalim bos muhabbete karnim tok.

• ciddiye alınacak bir söylem değil. kadınlara bu davranış biçimi ortadoğuya has. dinde varmış gibi de bir ima var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Güzel ülkeme cahil insan katmak dışında başka bir halta yaramayan gereksizin biri

0|0
    0|0
  • nerde soyluyor link atsana merak ettim

0|0
    0|0
  • Barbie bebeklere yürüyen adamdan mantıklı bir laf beklenmemelidir.

0|0
    0|0
  • Yeni bir olay değil ki o cemaati biliyorum hep buydu söyledikleri medrese eğitimi var

0|0
    0|0
Yükleniyor...