İnsanlıktan mı çıktım ben?

Merhaba ks kullanıcıları... Benim bundan önce 3 ciddi ilişkim oldu ilkinde aldatıldım ve bitirdim ikincisi baya uzun sürdü sonunda bana karşı bişey hissetmez olmuş ayrıldık sonuncusu da tam kendimi toparlamışken başladı 5-6 ay olmuştu ki eski sevgilisinden gelen ilk mesajda ona geri döndü içimdeki duyguları fazlasıyla tükettim mi bilmiyorum ne dostlarıma ne arkadaşlarıma ne karşı cinse karşı zerre bir duygum yok bomboş ot gibi odun gibi bişey oldum hiç bir farkım yok herkesle arama mesafe koyuyorum herkesten uzaklaşıyorum... En son darbeyide beş yıldır kız kardeşim gibi gördüğüm bir kızdan aldım... Beş yıldır öz kardeşim gibi gördüğüm kız bana aşık olduğunu söyledi söylediği an ondan da kendimden de nefret ettim iğrenç bişey düşüncesi bile midemi bulandırıyor onada mesafemi koydum herkesten uzaklaşmak istiyorum dostum dediğim insanlara merhaba demek bile ağır sıkıcı yorucu geliyor bana bir kızın bana baktığını fatkedince bile başımı çeviriyorum üzülemiyorum sevinemiyorum sevemiyorum nefret dahi edemiyorum herşeyde kendimi suçluyorum herkes yüzüme tükürecekmiş gibi geliyor boş bir bedeni yük olarak taşıyorum sanki aptallaştım mı insanlıktan mı çıktım bilmiyorum

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Depresyon belirtileri var sende bence yardım al.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen git bir otuzbir çek rahatla sonra konuşalım bu stresle olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...