Genelde insanlar neden acı bir durum yaşayan insanlardan uzak duruyor?

Arkadaşım dediğin konuşmayı kesiyor, sevdiğini sandığın kişi terkediyor. Birilerinin konuşmaktan bile çekindiği bir durumun, başkaları tam ortasında oluyor. Çevresinde kimse kalmıyor.

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü bizler olaylara kıçından bakmayı seviyoruz, doğruyu olduğu yerde söylüyoruz, bu da insanların bizlerden uzaklaşmasının en büyük sebebi... Onlar normal insanlar, bizler herkes gibi değiliz, onların yıkamaya üşendiği bulaşık bizlere oyun gelir... Bundan kaynaklı... (Biz derken, benim gibi olanlardan bahsettim... )

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• güçlü olduğun için sana zarar veremeyceklerini bildikleri için o yüzden takma gitsin o kadar acıdan sonra bu dokunmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynen öyle. Demek ki bu zamanda babana bile güvenmeyecek miş sin.
    Kurda sormuşlar, senin neden boynun kalın,
    Kurt demiş her işimi kendim yaparım.

0|0
    0|0
  • cunku millet mutluluk ariyor aci degil yani, helede askla ilgiliyse cok sIkIcI oluyor bide kadinsa yasayan cekilmiyorrr

0|0
    0|0
    • Ne aşkı ya.

• Haklısın demek ki böyle insanlar yalnız kalmaya mahkum. Bunu anladım.

• kimse yalniz degil sadece hatirlanacak olan hatirlanmaz

• Çok güzel sormuşsun gerçekten düşüncene sağlık. Sanırım insanların kendi sorunları onlara yetiyor birde acı çekenle uğraşmak istemiyor şeklinde düşünüyorum. Fakat dost bildiğin insan her halinde yaninda oluyor :)

0|0
    0|0
  • Seninkiler nankör anam biz ne yapalım

0|0
    0|0
  • Enteresan benimde genelde canım sıkkın olduğunda konuşmak istemem yalnız kalmak isterim tabi ne mümkün

0|0
    0|0
    • Ne kadar acın büyük olsa da yalnız kalmak istesen de 2 yıl kimseyle konuşmadan durabilir misin?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...