Müslüman olmak suç mu?

hep aşşağılanma görüyorum. ibadetimden, sürdüğüm kokulardan dolayı falan. geçen hafta cumaya gidiyorum diye sınıftaki biri (gıcık birisi desem daha doğru olur) çok pis bir laf soktu. gidemiyorum artık camiye falan kötü hissediyorum kendimi. niçin böyle oldu

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Değil

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• takma sen onları ibadetine devam et. öbür tarafta görecekler neyin ne olduğunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Takma ya yap ibadetini

0|0
    0|0
  • Ne dedi acaba söyler misin? Ve niye adı insanların sözü seni yönlendiriyor...

0|0
    0|0
  • Bu tarz sığ görüşlü insanlar yüzünden neden ibadetinden soğuyorsun ki? Sen hür bir insansın ve bu dine inanıyorsun, bunun gereği olarak da ibadet ediyorsun. Buna kimse karışamaz. Sadece Müslümanlık için demiyorum, hangi dine ve mezhebe tâbi olursan ol, buna herkes saygı göstermek zorunda. Başkalarının dediklerine kulak asmamalısın.

0|0
    0|0
  • sen onlara bakma nederslerse desinler sen kendi inancini yasa git Cumaya niye onlar soyledigi icin birakasin? Allah bunlarin karsiligini sana kat kat verecek

0|0
    0|0
  • Asla o insan görünümlü şeytanların lafına bakıp da camiye gitmemezlik yapma ibadetini aksatma onun amacı zaten o unutma onu arkdaşıın değil sana bir şeytan söylüyor. bizim onlardan en büyük farkımız da şeytana arkamızı Rabbimize yüzümüzü dönmemiz değil mi? öyle düşün ibadetini aksatma. görme onları duyma. çok ileri giderlerse de onları Allah'a havale et Şu an yaptığın gibi ve onların ağlayıp senin gülüceğin zaman glcek merak etme. üzme sen kendini takılma o şeytanlara.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...