Doğuran değil büyüten annedir lafı doğru mu sizce?

Doğuran değil büyüten annedir lafı doğru mu sizce? Bence doğru bir söz.

0|0
22|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle doğru bir söylem. Yurtlardaki çocukları görünce doğurup onları bir köşeye atan annelere dahada öfkeleniyorum.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle doğru benim yengem (abimin eşi) ikiz çocuğunu sokağa atıp gitti ve 4 ay babaanne büyüttü ve babaanne ortayaşın üstünde bu nasıl vicdan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• yetiştirme yurdunda büyüdüm annemle 13 yaşımda tanıştım. Ona karşı hiçbir sevgi minnet duygusu hissetmiyorum, 9 ay karnında taşımak Cennet katında çok büyük anlam taşıyor evet ama bizim hayatlarımızı karartmakla sonuçlandığında acaba kim haklı kim kurban diye düşünmüyor değilim, asla nefret etmiyorum Şu an tamamen sizin gibi yabancı birisi benim için.
    Şu an ne annemi ne de babamı tanımıyorum ve hiçbir duygum yok nefret de etmiyorum sonuçta nefret de bir duygudur. Düşüncem "ben abimle tek başımıza büyürken yanımızda olmayan kişiler bu saatten sonra olmasalar da hiçbirşey kaybetmem"

0|0
    0|0
  • Her ikisi de anadır

0|0
    0|0
  • Evet doğru.

0|0
    0|0
  • dogru

0|0
    0|0
  • baba süs herhalde? sadece çocuğun imalatı için iş görüyor, olsada olur olmasada...

1|0
    0|0
  • Evet doğrudur.

0|0
    0|0
  • Bncede..

Buyuten hasta oldugunda yaninda olandir anne

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • doğur sokağa at büyüyünce ben senin annenim hadi ya derler adama

0|0
    0|0
  • E yani bariz.

0|0
    0|0
  • Evet bence de

0|0
    0|0
  • doğru kalple alakalı

0|0
    0|0
  • Buyutene göre değişir. Sevgiyle buyuttuyse tabiiki doğrudur ama istekte şart tabii.

0|0
    0|0
  • değildir

0|0
    0|0
  • bence ikiside annedir ama şartlara bakmak lazım. Çünkü hiçbir anne çocuğunu seve seve terketmez.

0|0
    0|0
  • doğru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Kesinlikle doğru.

0|0
    0|0
  • Ikiisde anne

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Bence doğru

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle

0|0
    0|0
  • Evet dogru

0|0
    0|0
  • Dogru tabıkı dogurup cöpe atan ne kadınlar var

0|0
    0|0
  • Doğrudur

0|0
    0|0
  • ne anneler var dogurup yavrularini cöplere atan. dogurmakla anne olunmuyo malesef.

0|0
    0|0
  • herkese gore bunun dogruluk payi degisir

0|0
    0|0
  • evet :D

0|0
    0|0
  • Bncede doğru

0|0
    0|0
  • kesinlikle dogru dogurmakla anne olunmuyor beni buyuyenide ben annem olark gormuyorum keske gerck annem olmasa uvey olsam diyorum oderece swvilmiyorum evde istenmiyorum psikolojim cok bozuldu keske biran once ölsem hem onlar hemde ben kurtulsam😢😢

0|0
    0|0
    • böyle düşünmemelisin her aile için evlat farklıdır sen bu ara biraz bunalmışsın sanırım ölümü isteme ama hoş değil gez dolaş dağıt kafanı

• doğru bence doğurmakla ana olunmuyor

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum sadece çocuk doğurmakla anne olunmuyor.

0|0
    0|0
  • Doğru ki o lafı yaşayanlardan bir tanesi de benim

0|0
    0|0
  • annesi bıraktıysa başkası sahiplendiyse haklılık payı var. Ama annesinden zorla alındıysa sonra başka bir kadın bakmaya başladıysa açıkçası zor bir durum. Yalnız doğuran kadın asıl annedir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Doğru bence

0|0
    0|0
  • Doğru ama duruma bağlı doğuran ne sebeple bıraktı?
    Ikisi de denilebilir istisnalar var

0|0
    0|0
  • Dopru

0|0
    0|0
Yükleniyor...