Sizce de hayat cok adaletsiz degil mi?

Merhaba. Hayatinizda gorup gorebileceginiz en cirkin, en gereksiz insan benim. O kadar igrencim ki. Bir kizin gulusu fizigi saclari yuzu guzel olmalidir dimi? Bende bunlar yok. Cok cirkinim. Dogal olarak ilgi cekmiyorum. Bugune kadar benle 1 kisi bile ilgilenmedi. Neden ilgilensin ki? Ne kadar igrenc oldugumu ben biliyorum. Ne ilk ne orta ne de lisede. Hic bir donemimde. Allah beni tipimle siniyor. Ama bu kadaraci cektigimi gormuyor mu? Aynaya bakamiyorum ya. İgreniyorum kendimden. Okulda insanlarin icinde kendimde utanmaktan yuruyemiyorum. Ben bunu hak edecek ne yaptim arkadaslar? Hayata isteyerek mi geldim? bir kiz ince narin yapili olmalidir dimi? Ben iri yariyim ya. Bide boy uzun olunca berbat diuruyor inanin bana. O kadar karamsarim ki. Yuzum hic gulmuyor. Hicbiseyden memnun olamiyorum. Fotograf cekilmiyorum ya. Moralim bozuluyor. Biktim kendimden. Hergun olmek istemekten biktim. Ortaokulda benle dalga gecerlerdi tipim yuzunden. Haklilar. Bana igrenc laflari soyleyen herkes hakli. Allahim ben ne hata yapmis olabilirim? Ne cildim guzel ne dislerim. Dislerimi fircalayip bakmama ragmen curudu gitti. Ya allahim biktim gercekten. Suratim sivilce izleriyle dolu. Cildiriyorum ya resmen cildiriyorum. İnsanlarin yuzlerine bakamiyorum. Genetik bir coplugum. Bazen iyi hissetmeye calisiyorum makyaj filan. Maymuna donuyorum allahim ya... Burnum da igrenc zaten. Biktim gercekten. Biktim.

0|0
27

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...