Sizce de hayat cok adaletsiz degil mi?

Merhaba. Hayatinizda gorup gorebileceginiz en cirkin, en gereksiz insan benim. O kadar igrencim ki. Bir kizin gulusu fizigi saclari yuzu guzel olmalidir dimi? Bende bunlar yok. Cok cirkinim. Dogal olarak ilgi cekmiyorum. Bugune kadar benle 1 kisi bile ilgilenmedi. Neden ilgilensin ki? Ne kadar igrenc oldugumu ben biliyorum. Ne ilk ne orta ne de lisede. Hic bir donemimde. Allah beni tipimle siniyor. Ama bu kadaraci cektigimi gormuyor mu? Aynaya bakamiyorum ya. İgreniyorum kendimden. Okulda insanlarin icinde kendimde utanmaktan yuruyemiyorum. Ben bunu hak edecek ne yaptim arkadaslar? Hayata isteyerek mi geldim? bir kiz ince narin yapili olmalidir dimi? Ben iri yariyim ya. Bide boy uzun olunca berbat diuruyor inanin bana. O kadar karamsarim ki. Yuzum hic gulmuyor. Hicbiseyden memnun olamiyorum. Fotograf cekilmiyorum ya. Moralim bozuluyor. Biktim kendimden. Hergun olmek istemekten biktim. Ortaokulda benle dalga gecerlerdi tipim yuzunden. Haklilar. Bana igrenc laflari soyleyen herkes hakli. Allahim ben ne hata yapmis olabilirim? Ne cildim guzel ne dislerim. Dislerimi fircalayip bakmama ragmen curudu gitti. Ya allahim biktim gercekten. Suratim sivilce izleriyle dolu. Cildiriyorum ya resmen cildiriyorum. İnsanlarin yuzlerine bakamiyorum. Genetik bir coplugum. Bazen iyi hissetmeye calisiyorum makyaj filan. Maymuna donuyorum allahim ya... Burnum da igrenc zaten. Biktim gercekten. Biktim.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şüphe yok ki insan, Rabbine karşı pek inatçıdır, pek nankördür. 100/ADİYAT-6 . Yürüye bildiğin için konuşa bildiğin için nefes aldığın için nimetleri tada bildiğin için şükür etmen gerekmez mi? Hangimizin dış görünüşü dört dörtlük ki? Misafirsin bu hânede ey gönül, Umduğunla değil bulduğunla gül, Hâne sahibi ne derse o olur, Ne kimseye sitem eyle, ne de üzül. Hz. Mevlana. Bu üç günlük dünya için bu kadar üzülme ebedi bir hayat var sen ona talip ol kardeşim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bencede öyle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• adaletsiz

1|0
    0|0
  • Kendini o kadar kotulemişsinki isyan ediyorsun elin ayağın tutuyor sonuçta sukretmelisin hangi güzellik Baki kalmiski sana gulenler alay edenler bilmezlermiki allahın yarattigina kötü gözle bakilmayacagini bana göre sen o insanlardan daha güzelsin kalbini bozma yeterki

0|0
    0|0
    • Benim hicbiseyden umudun kalmadi ya elim ayagim tutuyor evet de bu yaslarda milletin tek baktigi tipin baska bisey umurlarinda degil nefret ediyorum

• Kimse kalp guzelligine bakmiyir nedense

• Merak etme birgün bakarlar bakmayandan Hayır gelmez zaten sen hayata küsmuşsün resmen ya kendine gel heyyyy😊

• sukret daha kotu durumda olanlar var , hayat iste

0|0
    0|0
    • Ne sukretcem...

• boyum 175 kilomu bilmiyorum ama orantılı değil yani

• degisim senin elinde her zaman daha iyisi vardir

• Bana göre adaletli

0|0
    0|0
    • Evet tipi guzel olana adaletli

• rahat ol zayıfsan kılo al kıloluysan zayıfla Bak unıversıtede tıpıne bakılmayacaklar evlendı ehrkes bana yakısıklı naber derdı bekarım :))) Kilona saçına makyajına kıyafetıne cekı duzen ver bulursun bırını allaha ısyan etme

0|0
    0|0
    • Ya sana diyorum ki ben bunlari yapsam bile igrencim igrenc birini bulmaktan ziyade kendimi iyi hissedemiyorum nefret ediyorum kendimden

• ergenlik krizne gırmıssın

• Kriz filan degil ya. 3-4 yillik bisey

• Otlemi sen nekadar cirkin olsanda seni tokmakllicam soz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende ayni durumdayim tatlim ya bana da yapmadiklarini birakmiyorlar maalesef

1|0
    0|0
    • Cok igrenc bisey ya
      Hayatim mahfoluyor

Yükleniyor...