Benim gibi hisseden var mi?

Merhaba. Cok cirkinim evet... Bu yuzden ortaokulda o kadar cok ezildim ki. bir gun bende cirkin oldugumu gordum. O gun bugundur ozguvenim yok. Ne ilk ne orta ne de lisede hic bir erkek bakin abartisiz, kimse bana ilgi gostermedi. Anliyorum cirkinim ama oyle kizlar var ki, (allahim sen affet kimseyi yermek icin soylemiyorum) benden daha kotu. Onlara bile bakanlar ilgi gosterenler var, bana bir allahin kulu bakmiyor. Genetik bir coplugum. Her igrenc gen bana gelmis. Allah bos bosuna yaratis resmen beni ya. Ben bunu hak edecek ne yaptim? Hayata kendi istegimle gelmedim ki? Bazilarin ilah gibi yaratmis beni... Gibi. Ya hergun okulda utanarak geziyorum. Aynaya bakmaya tahamulum kalmadi. Cildiriyorum bazen. Nasi hak etmis olabilirim bunu? Yuzum sivilceli diye ilac kullandim iz kaldi. Ya o kadar berbatim ki. Allahim beni niye yarattin... Aci cekiyorum yuzumun guldugu yok. Berbat hissediyorum kendimden utaniyorum. İri yapiliyim ya. Ya o kadar utanc verici ki. Bide boy uzun okunca igrenc gozukuyor. Ya nefret ediyorum nasi boyle bir cezayi hak etmis olabilirim? Her gun olmek istegiyle uyaniyorum. Nefret ediyorum herseyden. Adalet denen sey yok iste yok.

1|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• kendini çirkin hissedenlerin yüzde 95 i sitemizde soru sormakta

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendine cok buyuk haksizlik yapiyorsun!!! Etrafindakiler serefsizse senin ozguveni bukadar dusurup hayatini maf edebilmisse onlarin cirkinligidir bu!!! Sen çirkin degilsin sen bir Allahin kulusun ve bir genc kiz olarak ozguvenini cok kolayca yukseltebilirsin makyaj yap sacini yap guzel giyin disari cik topuklu giyin ve kendine guzel oldugunu soyle. Kimseye birakma sana çirkin desin!! 16 yasindasin genelde 18 yasinda tam oturuyor bir kizin guzelligi. Sen daha ufaciksin ablam kendine sakkin bir daha oyle deme senin etrafinda igrenc yaratik tipliler hep olduysa bu senin sucun degil!!! Guzelsin sen daha fazla birakma kimse sana cirkinsin demeye!!

0|0
    0|0
    • Ne guzeli... Makyaj yapinca maymuna donuyorum igrencim

Erkekler Ne Diyor 5

• öncelikle şöyle söyleyeyim kardeşim güzellik göreceli karmaşık bir durum ayrıca güzel bakmakla da ilgilidir. mesela
    Güzellik kişinin ruhundadır. Onun sakinliği, merhameti ve huzurudur Güzellik güvendir. Güzellik gülen bir yüzdür. Eksik yanların için isyan etmeden doğuştan sana verilen her şeye şükretmektir Güzellik, hayata tutkuyla bağlı olmaktır; anı yaşama becerisidir. Güzellik sakinlik tir sıcaklık, güç, bilinç, merhamet ve saygıdır. Güzellik bilgeliktir.
    yüz güzelliği olarak dersek makyaj doğa üstü bir olaydır detayları da çoktur.

1|0
    0|0
  • sana bakasım geldi kuzu

0|0
    0|0
  • Güzellik dediğin kalbindedir. Sen kendi kalbinden kendini nasıl görmek istiyorsan öyle görüyosun. Dışarı çık gez dolaş hayatını yaşa. Mutlu olmanın yollarını ara. Boşuna kendini çirkinim diye heba etme.

0|0
    0|0
  • Öncelikle töbe et ve sakin ol fitnesse basla 5 6 ayda incecik olursun

0|0
    0|0
  • gerizekalısın ne diyim ki güzel görünmek için bir çaba gösterdin mi? hayır nokta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Canim benim, ne bicim sözler öyle. Tabiki her kiz kendini zaman zaman cirkin hisseder, ama bu gecici. Onu da birak, sen kendi degerini dis görünüsüne göre mi biciyorsun? Senin algilayisina göre cirkin insanin yasamaya hakki yok mu? Cok sacma ve cok yanlis. Sen erkeklerden ilgi beklemeden önce kendi kendine ilgi göster. Sen kendini güzel hissetmedikce bunu disa da yansitiyorsun. Böylece cirkin olmasan bile insanlar seni cirkin olarak algilarlar. Lütfen böyle konusmayi birak ve kendinde rahatsiz oldugun seyleri oldukca degistirmeye bak. Hayat böyle karamsar olmak icin cok kisa, inan. :*

0|0
    0|0
  • Bu yaptığın isyana girer öncelikle tövbe et... herkesin vardır bir kusuru ama şükretmeyi bilmeli şöyle düşün çok güzel bir kız olsaydın fakat çeşit çeşit hastalıklarla mücadele etseydin ya da elin kolun olmasaydı yatağa bağlı olsaydın daha mı çok mutlu olcaktın... rabbim der ki: şükretmeyi bilin, şükret güzel kardeşim isyandan kaçın... ve şunu da unutma sen gerçekten çok güzel bir kızsın

0|0
    0|0
  • bende kendini beğenmeyen biriydim lise dönemi bittiğinde daha önceki dönemlerden arkadaşlarım beni gördüğünde... çiftzıvır sana ne olmuş çarpıldın mı taş olmuşsun gibi cümleler duymaya başladım. fazla birşey yaptığım söylenemez ama hergün 4 ya da 5 km yürüyordum. kendimle ilgileniyordum. ama bunu kendimi değiştirmek için yapmamıştım. sevdiğim şeyleri yapmak beni mutlu ediyordu. bunlardan önce bir dönem anoreksia olmuştum. diyetle değil. fazla kilom yoktu zaten ama istemsizce yemelerim azalıştı ve çoğu zaman yemek yemeyi unutur hale gelmiştim. daha çok dikkat ederek normal hayatıma döndüm. yani mücadele et bir şekilde eğer seni mutlu eden şeylere yönelirsen herkez seni ve sendeki değişimi farkedecektir..

0|0
    0|0
  • Saçmalama olur mu öyle şey herkesin az çok güzel bir yeri var kimse dört dörtlük değil kendine bak boylu posluymussun ne güzel bunu fırsata dönüştürebilirsin kendin diyosun ne cirkinler var onlara bile ilgi gosteriyolar diye sen dünya güzeli olsanda bu ozguvensizlikle yüzüne bile bakmazlar sen önce kendine bak kendini sev kusurlarinin giderilebilecek boyutta olanlarını gidermeye çalış sen kendini sevmezsen kimse seni sevmez

0|0
    0|0
  • Facebook un var mı yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...