Dış görünüş gerçekten önemli mi?

İnsanlarla dış görünüşe göre alay edenler, ayıranlar bana mercimek beyinli geliyor. Sahi bu kadar önemli mi ki?

0|0
19|37

En İyi Erkek Görüşü

• insanın içini algılamak yetenek ister. birinin iç yapısını ve düşüncelerini anlayabilmek için düşünebilmek gerekir. düşünemeyen aptal insanlarsa gördükleriyle yetinmek zorundadırlar. başka çareleri yok. onları suçlayamayız

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• mercımege hakaret etme lutfen. mental problemlı tıpler oldukları kesin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• önemlidir.
    kabul edemediğimiz, kabul edersek kendimizi kötü hissedeceğimiz bir gerçektir bu.
    genelde alakasız insanları yadırgamayarak vicdanımızı temizleriz (markete inşaatta çalıştığı elbiseyle gelen işçiye karşı hep bir saygımız vardır fakat aynı üst başla selam verse korkarız)

0|0
    0|0
  • ALLAH (C. C.) Sizin Suretlerinize/Şekillerinize Bakarak Sizi Değerlendirmez! Bilakis Sizin Kalplerinize Bakar, İç Dünyanızdaki Güzelliğinize Bakar, Ona Göre Sizi Değerlendirir.

1|0
    0|0
  • Dış görünüş iki çeşittir.. Allah vergisi olan, ve bizim elimizde olan..
    Allah vergisi olanı önemsemem, çünkü güzel bir yüz kimsenin kendi başarısı olmadığı gibi çirkin bir yüz de kimsenin kendi hatası değildir..
    Ama kişinin kendi elinde olan kısma önem veririm.. Mesela aşırı kilo veya aşırı zayıflık kişinin kendi hatasıdır, bakımsızlık da öyle..

0|0
    0|0
  • Günlük duşunu almayan, dişlerini fırçalamayan, koltuk altı kılları uzun olan bir insanın içide güzel değildir bu kadar net

#ÇikolataKaplıErkek

0|0
    0|0
  • Kabul etsek de etmesek de hayatta imaj önemli bir parametre. İnsanlar dış görünüşü ile karşılanıp dış görünüşü ile uğurlanıyorlar. Hatta bırak partner seçimini, evcil hayvan seçiminde bile dış görünüşe bakılmıyor mu? Örnek: Sibirya kurdu & sokak köpeği.

0|0
    0|0
  • Benim için önemli değil ama buna önem veren dış görünüşe önem veren takıntılı tipler var ben mercimek beyinli olduğundan bile şüpheliyim

0|0
    0|0
  • Evet önemli.

0|0
    0|0
  • Manitam olmayacaksa önemsiz

0|0
    0|0
  • Bir moğol atasözü der ki; bir insan dışı ile karşılanır içi ile uğurlanır

0|0
    0|0
  • her insan allahın bir eseri laf etmek düşmez ama bin ton makyaj iğrenç abartı giyimler felan baya alay ediyorum yüzüne karşı hemde :D

0|0
    0|0
  • İlk etkileşim dış görünüşten oluyor bence. sonra insanlara tanıma şansı veriyorsun.

0|0
    0|0
  • Alay etmem fakat önemli

0|0
    0|0
  • onemlı evet

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Onemli evet

0|0
    0|0
  • Birazcık. Güzel veya yakısıklı değilse bile kendine bakmalı değer vermeli

0|0
    0|0
  • Önemli değil.

0|0
    0|0
  • hayır değil.

0|0
    0|0
  • tabiki önemli, dışı içini göstermez mi insanın?

0|0
    0|0
  • Şaşkınlar için önemli. Eğer sen şaşkın değilsen şaşkınların arasında işimiz zor.

0|0
    0|0
  • Önemli evet.

0|0
    0|0
  • İnsanlar kuyafetleriyle karşılanır fikirleriyle uğurlanır

0|0
    0|0
  • mercimek beyinliyse iyi, ben beyinleri yok diye düsünüyordum cünkü :)

0|0
    0|0
  • Eh biraz önemli tabi ama kişinin kendisi bence daha önemli

0|0
    0|0
  • Ne yazıkki kesinlikleönemli

0|0
    0|0
  • Bu kadar değil

0|0
    0|0
  • Ilk once dışına bakmadan icini merak eden yok

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Kimilerine göre

0|0
    0|0
  • Sacmalik bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 18

• Dış görünüşünü beğenmediğin insanın, iç güzelliğini begenmezsin derler.

0|0
    0|0
  • değiill

0|0
    0|0
  • ruhlar aleminde yaşamıyoruzki önemli tabi

0|0
    0|0
  • Önemsiz diyen yalan söyler. Ama hersey de dıs görünüs değil asla bir insanın görünüsüyle dalga gecilmemeli..

0|0
    0|0
  • Benim için değil. Sirf buna bakanlar daha ergenliği atlatamamis demektir. Olgunlasamayanlar da umrumdişı

0|0
    0|0
    • Buyuk yalan attin simdi

• @Haroaga aşk ilişkilerinden bahsediyorsan evet seçiciyim o konuda. Her normal insan gibi. Ama bunun tek parametresi de dış görünüş değildir takdir edersin ki..
      Hayatini birleştiriyosun sonuçta dış görünüş yetmeyebiliyor ve bundan daha önemli şeyler olabiliyor. Ben ki diş görünüşe aldanip karakter yoksununun tekini tecrube etmiş biri olarak, bundan sonra pek sallamam bence yakisiklilikmis falanmiş.. yakişıklının iç yüzünü egosunu gördük çok şükür yolumuza bakiyoruz.

• Heh bunlarla gel bana cok kiz arkadaslarim vardi oyle yakisikli olmayan birj teklif ettiginde reddeden o yuzden ask iliskisi oldu mu bir kizin dini de erkegin tipi imani da cevremde bunu cok iyi idrak ettim o yuzden sana da soyleme geregi duydum

• Maalesef evet.

0|0
    0|0
  • önemli..

0|0
    0|0
  • bir yere kadar. Yuzune bak bak nereye kadar dimi

0|0
    0|0
  • maalesef toplum insanları ona göre ayırt ettiği için önemli

0|0
    0|0
  • İç önemlide bizler ön yargılı olduğumuz için dış görünüşe önem veeiyoruz haliyle

0|0
    0|0
  • Cok onemli ama alay etmek komplekstir

0|0
    0|0
  • Alay etmem ama aşk babında önemserim tip önemli

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Önemsiz diyemem dış görünüşe de takılmam🙏

0|0
    0|0
  • Hayır benim için

0|0
    0|0
  • Ee yani herkes önem verir

0|0
    0|0
  • Çirkinsin di mi. I feel you my friend

0|0
    0|0
  • Çok önemli değil aslında. Temiz olmalı bir insan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...