Kırıcı olabilirim demek ile kırıcı olmak insanlar üzerinde aynı etkiyi bırakır mı?

Siz, size kırıcı olabilirim denildiğinde ne hissediyorsunuz? Keşke kırsaydı da böyle demeseydi dediğiniz oluyor mu? Neden?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• "Kırıcı olabilirim" kelimesi uyarı gibi gözükse de, söyleyen değer verdiğin birisi ise bırak kırmayı paramparça eder insanı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boş laftan hoşlanmam. Bugune kadar hic kullanmadim. Icraat adamiyim.
    bir de ters ters seninle biara konusalim diyenlere de uyuz olurum. Şimdi konuşalim hani nedir yani neyin boş gerilimini yapiyosun?
    Aynem bunu yaşadim da ve şimdi de olur dedim o kisiye dumura uğradi. Konuştuk. Birilerinden bisiler duymuş uydurdu salladi. Hep kulaktan dolma. Dedim bu ne sacmalik ya kimden duyduysan cagir burda bekliyorum yuzleselim benim agzimdan cikmis madem bu laflar ispatini aliyim. Benim alnim acik ben kimseye bu laflari demedim. Karsimdakinde bir kizarmalar bozarmalar neyse simdi o kisiyi zor durumda birakmiyim falanlar. Bu sefer ben uste ciktim yoo kimmiş bana iftira atan öğrencem flan. Basta havali havali seninle konusalim diyen bizim artist oldu kedi. Sonradan anlasildiki yem atiyomuş. Sandiki karşisinda ezilcem buzulcem. Mor oldu gonderdim.
    Konusanlar hep bos gelir bana işte.. kirici olabilirim diyen biri de beni kiramaz. Ama en beklenmedik insan demeden bunu yapabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İkiside aynı etkiyi bırakır

0|0
    0|0
  • Hayır pikachu

0|0
    0|0
  • Hayır bırakmaz

0|0
    0|0
  • Birakmaz

0|0
    0|0
  • Hayır sadece uyarı bu :D

0|0
    0|0
  • kırıcı olabilirim diyene yıkıcı olabilirim demek geliyor içimden

0|0
    0|0
  • Sorun yok ben 404 kullanıyorum derim.

0|0
    0|0
  • hayır bırakmaz.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kırıcı olursan hisseder
    Kırıcı olmak istemiş dersen laf olsun diye anlar.

1|0
    0|0
  • kırsa daha az kırıcı olurdu..

1|0
    0|0
  • Hayır öyle düşünmüyorum ve kırılmam
    Bende kullanıyorum o cümleyi

1|0
    0|0
  • Aynen oyle oluyo. bak konusmayalim kirarim ne demek ya? İnsana sovup saymissin hissi yasatiyosunuz

1|0
    0|0
  • Evet aynen öyle.

0|0
    0|0
  • bırakır..

0|0
    0|0
  • söylemek ile hissettirmek apayri şeyler bence hissettirmek çok daha beter

1|0
    0|0
  • Bırakır