Fıtness ile ugrasan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz?

öncelıkle herkese selam. arkadaşlar 1 aydır fıtness a gidiyorum. antreman öncesi ısınmak için 5 dk normal tempo yuruyus 5dk kosu yapıyorum. bundan sonra ağırlık antremanlarına gırıyorum işte bigün göğüs kol öbür gün sırt kanat öbür gün omuz bacak tarzı. vede her antreman sonu karın calısıyorum. antreman bitimindede 20dk kosuyorum. az bişe göbeğim var. bu bu sekılde gidermi? üst karında baklava belırtılerı fazla olmasada cıkmıs durumda ama fazla değil. alt karın ise göbek. beslenme konusuna gelırsek sabahları 4 yumurta aksama dogru tavuk gögsü antremana gidiyorum sonra gelıncede yogurt felan yıyıp yatıyorum. arada bir makarna , haslanmıs patates yıyorum. o göbekten kurtulmam ıcın napmam lazım? yaptıklarım dogrumu. bide beslenme konusunda cok sıkıntılarım var. proteını karsılıyorum. bıde karbonhıdrat almam lazımmıs sanırım. o neden? vede nekadar yemem lazım? fazla yersem göbeğe gidermi? bu arada proteın tozu aldım bıkac antremandır onuda kullanıyorum ızole proteın. yardımınıza ıhtıyacım var

Güncellemeler:
yok mu bilen kımse ya
bir kız nasılım diye sorsa bin tane yanıt gelır bişe demıyorum size...

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• haklısın

0|0
    0|0
    • Malesef dostum.. Yani geçenlerde adamın birine yazdım tınlayip cevap bile vermedi

Yükleniyor...